12-06-201917:18

Графік проведення автоматизованого анонімного тестування, яке відбудеться у червні 2019 року

 

На виконання вимог пункту 5 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 860, повідомляємо, що автоматизоване анонімне тестування щодо визначення професійної компетентності осіб у сферах державної реєстрації відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала.

Одночасно інформуємо, що для допуску до тестування при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

20.06.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 20.06.2019

 

  1. Азаріна Зоряна Василівна
  2. Алфьорова Сузана Владиславівна
  3. Басанець Олена Сергіївна
  4. Блага Наталія Андріївна
  5. Бондарина Артем Андрійович
  6. Гузь Андрій Григорович
  7. Заболотний Анатолій Вікторович
  8. Заріцька Вікторія Василівна
  9. Калініна Людмила Миколаївна
  10. Капустіна Олена Борисівна
  11. Ковалевська Вікторія Вікторівна
  12. Маренич Олександр Миколайович
  13. Микитенко Людмила Іванівна
  14. Міюц Світлана Олександрівна
  15. Олійник Ірина Василівна
  16. Палагута Борис Леонідович
  17. Сидоренко Олександр Геннадійович
  18. Школьнік Ірина Вікторівна
  19. Шумілова Анна Юріївна
  20. Ярмола Ігор Іванович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 20.06.2019

 

  1. Азаріна Зоряна Василівна
  2. Алфьорова Сузана Владиславівна
  3. Басанець Олена Сергіївна
  4. Блага Наталія Андріївна
  5. Бондарина Артем Андрійович
  6. Гузь Андрій Григорович
  7. Заболотний Анатолій Вікторович
  8. Заріцька Вікторія Василівна
  9. Калініна Людмила Миколаївна
  10. Капустіна Олена Борисівна
  11. Ковалевська Вікторія Вікторівна
  12. Маренич Олександр Миколайович
  13. Микитенко Людмила Іванівна
  14. Міюц Світлана Олександрівна
  15. Олійник Ірина Василівна
  16. Палагута Борис Леонідович
  17. Сидоренко Олександр Геннадійович
  18. Школьнік Ірина Вікторівна
  19. Шумілова Анна Юріївна
  20. Ярмола Ігор Іванович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 20.06.2019

 

  1. Бондарчук Юлія Степанівна
  2. Василюк Андрій Васильович
  3. Демидов Ярослав Миколайович
  4. Днесь Лариса Павлівна
  5. Журба Олена Анатоліївна
  6. Загривий Андрій Володимирович
  7. Зікратий Олександр Віталійович
  8. Івлаш Аліна Василівна
  9. Ковальський Тарас Богданович
  10. Костишин Борис Васильович
  11. Лозінський Артур Юрійович
  12. Луценко Лілія Валеріївна
  13. Марчук Тарас Дмитрович
  14. Меркулова Олена Вячеславівна
  15. Павлюк Оксана Олександрівна
  16. Петренко Анна Анатоліївна
  17. Рисак Олена Олександрівна
  18. Хоменко Тетяна Миколаївна
  19. Шмігель Віталій Анатолійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 20.06.2019

 

  1. Бондарчук Юлія Степанівна
  2. Василюк Андрій Васильович
  3. Демидов Ярослав Миколайович
  4. Днесь Лариса Павлівна
  5. Журба Олена Анатоліївна
  6. Загривий Андрій Володимирович
  7. Зікратий Олександр Віталійович
  8. Івлаш Аліна Василівна
  9. Ковальський Тарас Богданович
  10. Костишин Борис Васильович
  11. Лозінський Артур Юрійович
  12. Луценко Лілія Валеріївна
  13. Марчук Тарас Дмитрович
  14. Меркулова Олена Вячеславівна
  15. Павлюк Оксана Олександрівна
  16. Петренко Анна Анатоліївна
  17. Рисак Олена Олександрівн
  18. Хоменко Тетяна Миколаївна
  19. Шмігель Віталій Анатолійович
  20. Назарук Катерина Миколаївна

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

21.06.2019, ПОЧАТОК НА 09 ГОД. 00 ХВ.

 

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 09 год. 00 хв. 21.06.2019

 

  1. Візирський Дмитро Миколайович
  2. Власов Олександр Володимирович
  3. Войцехівська Ганна Леонідівна
  4. Гаврилюк Яна Володимирівна
  5. Галкін Євген Володимирович
  6. Гудзікевич Микола Миколайович
  7. Деркач Віталій Русланович
  8. Дяченко Руслан Юрійович
  9. Кибукевич Ірина Анатоліївна
  10. Кравченко Оксана Вікторівна
  11. Ломакіна Катерина Вікторівна
  12. Лукомський Олександр В'ячеславович
  13. Молчанов Сергій Олександрович
  14. Палій Марія Валеріївна
  15. Рудь Наталія Костянтинівна
  16. Тищенко Катерина Євгенівна
  17. Тікан Альона Костянтинівна
  18. Ус Ірина Сергіївна
  19. Федорчук Володимир Віталійович
  20. Шафранова Олена Валеріївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 11 год. 00 хв. 21.06.2019 

 

  1. Візирський Дмитро Миколайович
  2. Власов Олександр Володимирович
  3. Войцехівська Ганна Леонідівна
  4. Гаврилюк Яна Володимирівна
  5. Галкін Євген Володимирович
  6. Гудзікевич Микола Миколайович
  7. Деркач Віталій Русланович
  8. Дяченко Руслан Юрійович
  9. Кибукевич Ірина Анатоліївна
  10. Кравченко Оксана Вікторівна
  11. Ломакіна Катерина Вікторівна
  12. Лукомський Олександр В'ячеславович
  13. Молчанов Сергій Олександрович
  14. Палій Марія Валеріївна
  15. Рудь Наталія Костянтинівна
  16. Тищенко Катерина Євгенівна
  17. Тікан Альона Костянтинівна
  18. Ус Ірина Сергіївна
  19. Федорчук Володимир Віталійович
  20. Шафранова Олена Валеріївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 13 год. 00 хв. 21.06.2019

 

  1. Артюх Дмитро Євгенійович
  2. Бондаренко Юлія Валеріївна
  3. Герасимчук Сніжана Юріївна
  4. Горовий Володимир Миколайович
  5. Заїка Леся Олександрівна
  6. Ільяшов Олексій Володимирович
  7. Ларіна Тетяна Михайлівна
  8. Левандовська Інна Чеславівна
  9. Нагорна Наталія Василівна
  10. Нечитайло Інна Вацлавівна
  11. Олішевко Ірина Миколаївна
  12. Орел Олена Володимирівна
  13. Павлюк Ірина Іванівна
  14. Разуваєва Василина Володимирівна
  15. Романкевич Ірина Ігорівна
  16. Староста Андрій Йосипович
  17. Стукач Сергій Вікторович
  18. Хара Наталія Станіславівна
  19. Цимбал Олена Василівна
  20. Щерба Олег Миколайович

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

25.06.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 25.06.2019

 

  1. Безносюк Оксана Іванівна
  2. Бубнюк Леонід Євгенович
  3. Ваколюк Наталія Петрівна
  4. Василенко Леся Вікторівна
  5. Гопка Юрій Володимирович
  6. Дзюбан Андрій Володимирович
  7. Звягінцева Надія Володимирівна
  8. Зеленський Володимир Сергійович
  9. Кирилова Наталія Миколаївна
  10. Коблюк Ірина Сергіївна
  11. Кут Василь Іванович
  12. Маслак Ірина Іванівна
  13. Миронюк Яніна Георгіївна
  14. Одіон Ольга Олександрівна
  15. Свята Катерина Миколаївна
  16. Сипчу Крістіна Миколаївна
  17. Таран Мирослава Василівна
  18. Фокшек Сергій Володимирович
  19. Хмельницький Сергій Юрійович
  20. Ягужинська Анастасія Віталіївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 25.06.2019

 

  1. Безносюк Оксана Іванівна
  2. Бубнюк Леонід Євгенович
  3. Ваколюк Наталія Петрівна
  4. Василенко Леся Вікторівна
  5. Гопка Юрій Володимирович
  6. Дзюбан Андрій Володимирович
  7. Звягінцева Надія Володимирівна
  8. Зеленський Володимир Сергійович
  9. Кирилова Наталія Миколаївна
  10. Коблюк Ірина Сергіївна
  11. Кут Василь Іванович
  12. Маслак Ірина Іванівна
  13. Миронюк Яніна Георгіївна
  14. Одіон Ольга Олександрівна
  15. Свята Катерина Миколаївна
  16. Сипчу Крістіна Миколаївна
  17. Таран Мирослава Василівна
  18. Фокшек Сергій Володимирович
  19. Хмельницький Сергій Юрійович
  20. Ягужинська Анастасія Віталіївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 25.06.2019

 

  1. Балін Павло Павлович
  2. Бугайова Ліна Михайлівна
  3. Годзь Євген Іванович
  4. Горщарук Юрій Вікторович
  5. Гришко Олександр Юрійович
  6. Деркач Олена Володимирівна
  7. Діордієва Анастасія Валеріївна
  8. Канівець Любов Миколаївна
  9. Ковалів Максим Іванович
  10. Кодак Артем Анатолійович
  11. Луковецький Владислав Юрійович
  12. Свистула Олексій Андрійович
  13. Світличний Євген Юрійович
  14. Семенов Анатолій Вадимович
  15. Семотюк Марія Михайлівна
  16. Ткачук Григорій Григорович
  17. Чернявський Ігор Борисович
  18. Шелег Леся Валеріївна
  19. Шептицька Сніжана Володимирівна
  20. Шихова Вікторія Володимирівна

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

26.06.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 26.06.2019

 

  1. Балакірев Олег Олександрович
  2. Безуглий Ігор Іванович
  3. Власюк Руслан Віталійович
  4. Ганночка Олександр Вікторович
  5. Гармаш Алла Леонідівна
  6. Грищенко Катерина Геннадіївна
  7. Дашевський Богдан Юрійович
  8. Дунаєвський Ігор Валерійович
  9. Кендзьора Вікторія Ярославівна
  10. Корж Вікторія Олександрівна
  11. Лациба Марина Вікторівна
  12. Мачута Ілона Валеріївна
  13. Мєльнікова Катерина Володимирівна
  14. Микитенко Олена Віталіївна
  15. Савченко Катерина Михайлівна
  16. Харченко Вікторія Олександрівна
  17. Чернявська Алла Ігорівна
  18. Шведенко Ольга Юріївна
  19. Шостак Віталій Сергійович
  20. Шпір Олена Василівна

 

 

 

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 26.06.2019

 

  1. Беркут Світлана Григорівна
  2. Галюк Ольга Миколаївна
  3. Гмиря Максим Анатолійович
  4. Головатюк Костянтин Володимирович
  5. Деркач Богдан Олексійович
  6. Капуста Віра Василівна
  7. Качмар Олена Іванівна
  8. Лаврут Софія Василівна
  9. Марущак Юлія Валеріївна
  10. Мельник Наталія Василівна
  11. Миронець Ольга Юріївна
  12. Мількович Ірина Михайлівна
  13. Моісеєнко Ірина Вікторівна
  14. Наркевич Олена Володимирівна
  15. Парсенюк Андрій Михайлович
  16. Ремінний Олексій Олексійович
  17. Сергієнко Ірина Миколаївна
  18. Сікорський Микола Миколайович
  19. Шевчик Ольга Ігорівна
  20. Шушман Ольга Іванівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 26.06.2019

 

  1. Айрапетян Анастасія Василівна
  2. Архіпова Лідія Вікторівна
  3. Багацька Еліна Петрівна
  4. Бадьорна Крістіна Юріївна
  5. Головацька Юлія Валеріївна
  6. Горєлов Ігор Сергійович
  7. Гричанюк Марина Миколаївна
  8. Делятинчук Андрій Іванович
  9. Довгий Роман Русланович
  10. Калашнік Олеся Юріївна
  11. Ковальська Інна Юріївна
  12. Компанець Олена Миколаївна
  13. Марчук Алла Валеріївна
  14. Мовчан Ігор Анатолійович
  15. Обжелянська Наталя Іванівна
  16. Пелих Віталій Віталійович
  17. Сироп'ятова Олена Олександрівна
  18. Тищенко Анастасія Яківна
  19. Фаренюк Сергій Анатолійович
  20. Яценко Ігор Миколайович

 

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

27.06.2019, ПОЧАТОК НА 09 ГОД. 00 ХВ.

 

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 09 год. 00 хв. 27.06.2019

 

  1. Атаманчук Олена Олександрівна
  2. Бєлломі Олена Віталіївна
  3. Богадиця Тетяна Володимирівна
  4. Вітковський Костянтин Андрійович
  5. Гніденко Андрій Володимирович
  6. Гриценко Ірина Сергіївна
  7. Дев'яткін Олексій Андрійович
  8. Дербіна Регіна Євгенівна
  9. Дяченко Юлія Олександрівна
  10. Козій Анна Володимирівна
  11. Кострубіцька Альона Миколаївна
  12. Кравець Олександр Володимирович
  13. Краєцька Наталія Олександрівна
  14. Лантух Тетяна Ігорівна
  15. Маслак Юрій Валерійович
  16. Присяжний Максим Миколайович
  17. Слинько Андрій Віталійович
  18. Чижик Ірина Олександрівна
  19. Шапошник Євгенія Ігорівна
  20. Юхимчук Наталія Володимирівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 11 год. 00 хв. 27.06.2019

 

  1. Борсук Світлана Василівна
  2. Ковальчук Михайло Ігорович
  3. Корнієнко Богдан Петрович
  4. Літинська Оксана Володимирівна
  5. Максюта Дмитро Вікторович
  6. Маньковська Олена Вікторівна
  7. Огребчук Радислав Володимирович
  8. Самсон Тетяна Володимирівна
  9. Слободянюк Людмила Сергіївна
  10. Якимчук Ярослав Богданович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 11 год. 00 хв. 27.06.2019

 

  1. Ахмедова Ульвія Гахраманівна
  2. Гавриленко Олексій Віталійович
  3. Коломієць Олена Георгіївна
  4. Павленко Ксенія Володимирівна
  5. Петришин Василь Михалович
  6. Рибалко Віолета Миколаївна
  7. Ткаченко Тетяна Сергіївна
  8. Хаустова Марія Євгенівна
  9. Ющенко Катерина Григорівна
  10. Ященко Олена Миколаївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 13 год. 00 хв. 27.06.2019

 

  1. Бабенко Вячеслав Михайлович
  2. Бірюков Олександр Федорович
  3. Васюнін Руслан Вікторович
  4. Донченко Олександр Сергійович
  5. Дорогань Катерина Володимирівна
  6. Дупленко Ірина Михайлівна
  7. Єрохіна Катерина Сергіївна
  8. Жежеря-Козленко Софія Сергіївна
  9. Коровайко Оксана Сергіївна
  10. Кудіна Ольга Василівна
  11. Місюкевич Людмила Олексіївна
  12. Онопко Марина Василівна
  13. Осарчук Олександр Вікторович
  14. Павлік Анастасія Юріївна
  15. Піняшко Анжеліка Вікторівна
  16. Правдива Анна Вікторівна
  17. Рогова Олена Анатоліївна
  18. Терета Тетяна Вікторівна
  19. Царьов Андрій Юрійович
  20. Чопей Марина Василівна

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

01.07.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 10 год. 00 хв. 01.07.2019

 

  1. Псіол Наталія Миколаївна
  2. Полюлюк Оксана Євгеніївна
  3. Деревніна Неля Миколаївна
  4. Шиндер Оксана Євгеніївна
  5. Вовчик Оксана Василівна
  6. Прудиус Лариса Василівна
  7. Рудик Юлія Ігорівна
  8. Швайкус Лілія Вікторівна
  9. Реп'ях Василь Валентинович
  10. Летінський Сергій Олександрович
  11. Волинко Валентина Сергіївна
  12. Мартин Марія Василівна
  13. Заїка Роман Петрович
  14. Коренева Аліна Анатоліївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 01.07.2019

 

  1. Барановська Марина Сергіївна
  2. Брагар Геннадій Йосипович
  3. Ващук Роман Ігорович
  4. Вялик Руслана Вікторівна
  5. Дудкіна Надія Володимирівна
  6. Капітанюк Володимир Володимирович
  7. Кащеєва Лариса Вікторівна
  8. Краснова Людмила Олександрівна
  9. Максакова Алла Миколаївна
  10. Мащенко Оксана Михайлівна
  11. Мосич Тетяна Юріївна
  12. Орлова Наталія Олександрівна
  13. Привалова Євгенія Євгеніївна
  14. Смілик Сергій Володимирович
  15. Фальченко Юрій Леонідович
  16. Цвик Інна Володимирівна
  17. Чміль Олександр Анатолійович
  18. Шалар Віталій Олегович
  19. Шмакова Вікторія Сергіївна
  20. Штогріна Олександра Іванівна

 

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 14 год. 00 хв. 01.07.2019

 

  1. Годзь Євген Іванович
  2. Горщарук Юрій Вікторович
  3. Гришко Олександр Юрійович
  4. Діордієва Анастасія Валеріївна
  5. Дяченко Олег Михайлович
  6. Єніна Ганна Михайлівна
  7. Жерш Анна Євгенівна
  8. Ковалів Максим Іванович
  9. Кодак Артем Анатолійович
  10. Луковецький Владислав Юрійович
  11. Панченко Юлія Олександрівна
  12. Пилипенко Петро Іванович
  13. Примак Дмитро Федорович
  14. Ракітова Наталія Сергіївна
  15. Свистула Олексій Андрійович
  16. Семенов Анатолій Вадимович
  17. Соколик Григорій Григорович
  18. Черченко Ігор Леонідович
  19. Шелег Леся Валеріївна
  20. Шептицька Сніжана Володимирівна