09-07-201917:35

Графік проведення автоматизованого анонімного тестування, яке відбудеться у липні 2019 року

На виконання вимог пункту 5 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 860, повідомляємо, що автоматизоване анонімне тестування щодо визначення професійної компетентності осіб у сферах державної реєстрації відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала.

Одночасно інформуємо, що для допуску до тестування при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

18.07.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування визначено у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно  10 год. 00 хв. 18.07.2019

  1. Азаріна Зоряна Василівна
  2. Атамась Ірина Іванівна
  3. Бабіцький Ярослав Володимирович
  4. Балацько Марія Володимирівна
  5. Білоус Анна Анатоліївна
  6. Борсук Світлана Василівна
  7. Власов Олександр Володимирович
  8. Заболотний Анатолій Вікторович
  9. Заріцька Вікторія Василівна
  10. Кирилова Наталія Миколаївна
  11. Ковалів Максим Іванович
  12. Лисак Юрій Володимирович
  13. Нагорна Катерина Григорівна
  14. Нежива Наталія Валеріївна
  15. Палагута Борис Леонідович
  16. Рудь Наталія Костянтинівна
  17. Семотюк Марія Михайлівна
  18. Скульська Тетяна Анатоліївна
  19. Тихомиров Віктор Олександрович
  20. Шумілова Анна Юріївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 18.07.2019

  1. Азаріна Зоряна Василівна
  2. Атамась Ірина Іванівна
  3. Бабіцький Ярослав Володимирович
  4. Балацько Марія Володимирівна
  5. Білоус Анна Анатоліївна
  6. Борсук Світлана Василівна
  7. Власов Олександр Володимирович
  8. Заболотний Анатолій Вікторович
  9. Заріцька Вікторія Василівна
  10. Кирилова Наталія Миколаївна
  11. Ковалів Максим Іванович
  12. Лисак Юрій Володимирович
  13. Нагорна Катерина Григорівна
  14. Нежива Наталія Валеріївна
  15. Палагута Борис Леонідович
  16. Рудь Наталія Костянтинівна
  17. Семотюк Марія Михайлівна
  18. Скульська Тетяна Анатоліївна
  19. Тихомиров Віктор Олександрович
  20. Шумілова Анна Юріївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 18.07.2019

  1. Бондарина Артем Андрійович
  2. Бондарчук Юлія Степанівна
  3. Василенко Леся Вікторівна
  4. Василюк Андрій Васильович
  5. Зікратий Олександр Віталійович
  6. Калініна Людмила Миколаївна
  7. Ковальська Інна Юріївна
  8. Компанць Олена Вікторівна
  9. Костишин Борис Васильович
  10. Лісевич Олександр Сергійович
  11. Ломакіна Катерина Вікторівна
  12. Маслак Ірина Іванівна
  13. Назарук Катерина Миколаївна
  14. Ремішевський Олександр Вікторович
  15. Семенов Анатолій Вадимович
  16. Сидоренко Дмитро Сергійович
  17. Сипчу Крістіна Миколаївна
  18. Хмельницький Сергій Юрійович
  19. Швая Олексій Іванович
  20. Шевченко Тетяна Михайлівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у  сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 18.07.2019

  1. Бондарина Артем Андрійович
  2. Бондарчук Юлія Степанівна
  3. Василенко Леся Вікторівна
  4. Василюк Андрій Васильович
  5. Зікратий Олександр Віталійович
  6. Калініна Людмила Миколаївна
  7. Ковальська Інна Юріївна
  8. Компанць Олена Вікторівна
  9. Костишин Борис Васильович
  10. Лісевич Олександр Сергійович
  11. Ломакіна Катерина Вікторівна
  12. Маслак Ірина Іванівна
  13. Назарук Катерина Миколаївна
  14. Ремішевський Олександр Вікторович
  15. Семенов Анатолій Вадимович
  16. Сидоренко Дмитро Сергійович
  17. Сипчу Крістіна Миколаївна
  18. Хмельницький Сергій Юрійович
  19. Швая Олексій Іванович
  20. Шевченко Тетяна Михайлівна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

19.07.2019, ПОЧАТОК НА 09 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 09 год. 00 хв. 19.07.2019

  1. Борисевич Олександр Петрович
  2. Войцехівська Ганна Леонідівна
  3. Годзь Євген Іванович
  4. Демидов Ярослав Миколайович
  5. Кіслов Антон Юрійович
  6. Коржень Оксана Вікторівна
  7. Кузнецов Олександр Ігорович
  8. Кундас Вікторія Андріївна
  9. Луценко Лілія Валеріївна
  10. Люленко Анатолій Миколайович
  11. Мамедов Раміл Азізович
  12. Одіон Ольга Олександрівна
  13. Повх Тетяна Вікторівна
  14. Рисак Олена Олександрівна
  15. Руденко Євген Сергійович
  16. Тищенко Катерина Євгенівна
  17. Тікан Альона Костянтинівна
  18. Федорчук Володимир Віталійович
  19. Фокшек Сергій Володимирович
  20. Ященко Віталій Олегович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 11 год. 00 хв. 19.07.2019

  1. Борисевич Олександр Петрович
  2. Войцехівська Ганна Леонідівна
  3. Годзь Євген Іванович
  4. Демидов Ярослав Миколайович
  5. Кіслов Антон Юрійович
  6. Коржень Оксана Вікторівна
  7. Кузнецов Олександр Ігорович
  8. Кундас Вікторія Андріївна
  9. Луценко Лілія Валеріївна
  10. Люленко Анатолій Миколайович
  11. Мамедов Раміл Азізович
  12. Одіон Ольга Олександрівна
  13. Повх Тетяна Вікторівна
  14. Рисак Олена Олександрівна
  15. Руденко Євген Сергійович
  16. Тищенко Катерина Євгенівна
  17. Тікан Альона Костянтинівна
  18. Федорчук Володимир Віталійович
  19. Фокшек Сергій Володимирович
  20. Ященко Віталій Олегович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 13 год. 00 хв. 19.07.2019

  1. Балакірев Олег Олександрович
  2. Віннік Костянтин Сергійович
  3. Герасимчук Сніжана Юріївна
  4. Горовий Володимир Миколайович
  5. Задоя Андрій Вікторович
  6. Ільяшов Олексій Володимирович
  7. Кірсанова Світлана Євгеніївна
  8. Красновський Андрій Євгенійович
  9. Макаренко Володимир Вікторович
  10. Маковецький Сергій Леонідович
  11. Немм Олена Володимирівна
  12. Носова Жанна Борисівна
  13. Ремінний Олексій Олексійович
  14. Романкевич Ірина Ігорівна
  15. Росновська Наталія Володимирівна
  16. Савченко Наталія Анатоліївна
  17. Смородін Андрій Євгенійович
  18. Хоменко Тетяна Миколаївна
  19. Шостак Віталій Сергійович
  20. Яковченко Олена Олексіївна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

22.07.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 22.07.2019

  1. Басанець Олена Сергіївна
  2. Бубнюк Леонід Євгенович
  3. Ваколюк Наталія Петрівна
  4. Веснянцова Олена Сергіївна
  5. Візирський Дмитро Миколайович
  6. Гнатик Артем Ігорович
  7. Горщарук Юрій Вікторович
  8. Гриців Руслан Ярославович
  9. Гричанюк Марина Миколаївна
  10. Загривий Андрій Володимирович
  11. Заріцька Лілія Равілівна
  12. Івлаш Аліна Василівна
  13. Кожухар Сергій Анатолійович
  14. Кочума Олеся Сергіївна
  15. Лукомський Олександр В'ячеславович
  16. Мельничук Павло Дементійович
  17. Овсієнко Людмила Миколаївна
  18. Петренко Анна Анатоліївна
  19. Скрипка Лілія Володимирівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 22.07.2019

  1. Басанець Олена Сергіївна
  2. Бубнюк Леонід Євгенович
  3. Ваколюк Наталія Петрівна
  4. Веснянцова Олена Сергіївна
  5. Візирський Дмитро Миколайович
  6. Гнатик Артем Ігорович
  7. Горщарук Юрій Вікторович
  8. Гриців Руслан Ярославович
  9. Гричанюк Марина Миколаївна
  10. Загривий Андрій Володимирович
  11. Заріцька Лілія Равілівна
  12. Івлаш Аліна Василівна
  13. Кожухар Сергій Анатолійович
  14. Кочума Олеся Сергіївна
  15. Лукомський Олександр В'ячеславович
  16. Мельничук Павло Дементійович
  17. Овсієнко Людмила Миколаївна
  18. Петренко Анна Анатоліївна
  19. Скрипка Лілія Володимирівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 22.07.2019

  1. Бондар Дмитро Іванович
  2. Гудзікевич Микола Миколайович
  3. Гуль Ірина Петрівна
  4. Дербіна Регіна Євгенівна
  5. Дзюбан Андрій Володимирович
  6. Добова Олена Анатоліївна
  7. Дунаєвський Ігор Валерійович
  8. Єременко Людмила Олексіївна
  9. Загоруйко Марина Андріївна
  10. Капуста Віра Василівна
  11. Кащеєва Лариса Вікторівна
  12. Кодак Артем Анатолійович
  13. Мачута Ілона Валеріївна
  14. Меркулова Олена Вячеславівна
  15. Миронюк Яніна Георгіївна
  16. Орел Олена Володимирівна
  17. Сивокінь Альона Юріївна
  18. Сікора Ольга Вікторівна
  19. Чабанюк Наталя Петрівна
  20. Шептицька Сніжана Володимирівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено          16 год. 00 хв. 22.07.2019

  1. Богорад Наталія Олексіївна
  2. Бондар Дмитро Іванович
  3. Вовчик Оксана Василівна
  4. Гудзікевич Микола Миколайович
  5. Гуль Ірина Петрівна
  6. Дерун Віталій Леонідович
  7. Дзюбан Андрій Володимирович
  8. Добова Олена Анатоліївна
  9. Дунаєвський Ігор Валерійович
  10. Кодак Артем Анатолійович
  11. Мачута Ілона Валеріївна
  12. Меркулова Олена Вячеславівна
  13. Миронюк Яніна Георгіївна
  14. Місюкевич Людмила Олексіївна
  15. Орел Олена Володимирівна
  16. Полюлюк Оксана Євгеніївна
  17. Прудиус Лариса Василівна
  18. Рудик Юлія Ігорівна
  19. Сивокінь Альона Юріївна
  20. Шептицька Сніжана Володимирівна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

24.07.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 24.07.2019 

  1. Азарова Наталя Ігорівна
  2. Белова Ольга Степанівна
  3. Блага Анна Анатоліївна
  4. Василенко Віктор Миколайович
  5. Ващук Роман Ігорович
  6. Вольвак Олег Віталійович
  7. Гмиря Максим Анатолійович
  8. Демченко Юрій Юрійович
  9. Запольська Ольга Василівна
  10. Коротич Максим Миколайович
  11. Кучеренко Наталія Миколаївна
  12. Лісена Людмила Юріївна
  13. Максакова Алла Миколаївна
  14. Мащенко Оксана Михайлівна
  15. Нечитайло Інна Вацлавівна
  16. Самойленко Оксана Вячеславівна
  17. Фальченко Юрій Леонідович
  18. Шелег Леся Валеріївна
  19. Шмакова Вікторія Сергіївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 24.07.2019

  1. Бондаренко Юлія Валеріївна
  2. Дашевський Богдан Юрійович
  3. Зварич Інна Михайлівна
  4. Лаврут Софія Василівна
  5. Лантух Тетяна Ігорівна
  6. Лациба Марина Вікторівна
  7. Лєпкова Олена Олександрівна
  8. Моісеєнко Ірина Вікторівна
  9. Недведська Олеся Алєйзівна
  10. Письмак Артем Олександрович
  11. Плугатар Євгеній Вікторович
  12. Світличний Євген Юрійович
  13. Сікорський Микола Миколайович
  14. Стукач Сергій Вікторович
  15. Титенко Юлія Валеріївна
  16. Ференс Ірина Ігорівна
  17. Хоменко Юлія Володимирівна
  18. Шик Альона Леонідівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 24.07.2019

  1. Балін Павло Павлович
  2. Безносюк Оксана Іванівна
  3. Богуш Олександр Васильович
  4. Гамзатова Аліна Анатоліївна
  5. Герасименко Ірина Миколаївна
  6. Горох Дмитро Валерійович
  7. Дев'яткін Олексій Андрійович
  8. Довгий Роман Русланович
  9. Звягінцева Надія Володимирівна
  10. Капітанюк Володимир Володимирович
  11. Кендзьора Вікторія Ярославівна
  12. Клюка Ірина Вадимівна
  13. Коломієць Олена Георгіївна
  14. Літинська Оксана Володимирівна
  15. Маньковська Олена Вікторівна
  16. Мельник Наталія Василівна
  17. Пилипенко Петро Іванович
  18. Сліпачук Тетяна Сергіївна
  19. Тарнавська Світлана Володимирівна
  20. Шелудько Валентина Петрівна

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

25.07.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 25.07.2019

  1. Андріянова Ліна Анатоліївна
  2. Артюх Дмитро Євгенійович
  3. Головацька Юлія Валеріївна
  4. Дехтяренко Юрій Сергійович
  5. Добровицька Ольга Ігорівна
  6. Кемінь Микола Михайлович
  7. Колесниченко Максим Олексійович
  8. Кравець Василина Володимирівна
  9. Лєдяєва Тетяна Петрівна
  10. Моргун Альона Олександрівна
  11. Павлюк Ірина Іванівна
  12. Разуваєва Василина Володимирівна
  13. Рябчукова Ганна Андріївна
  14. Староста Андрій Йосипович
  15. Ткаченко Олександр Олександрович
  16. Фаренюк Сергій Анатолійович
  17. Швець Юлія Володимирівна
  18. Ширінкіна Леся Олексіївна
  19. Щерба Олег Миколайович
  20. Якимчук Ярослав Богданович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 25.07.2019

  1. Бойко Альона Михайлівна
  2. Демків Ірина Вікторівна
  3. Єніна Ганна Михайлівна
  4. Єрохіна Катерина Сергіївна
  5. Іванкевич Наталія Ігорівна
  6. Ілінчук Сергій Вячеславович
  7. Коблюк Ірина Сергіївна
  8. Кравченко Оксана Вікторівна
  9. Летінський Сергій Олександрович
  10. Олійник Ірина Василівна
  11. Павлік Анастасія Юріївна
  12. Піняшко Анжеліка Вікторівна
  13. Примак Дмитро Федорович
  14. Рибалко Віолета Миколаївна
  15. Рогач Тетяна Валентинівна
  16. Сиромятнікова Ольга Сергіївна
  17. Соколик Григорій Григорович
  18. Струтинська Ніколетта Юріївна
  19. Турлюн Тетяна Григорівна
  20. Чопей Марина Василівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 25.07.2019

  1. Безуглий Ігор Іванович
  2. Вербицька Мар'яна Михайлівна
  3. Вітковський Костянтин Андрійович
  4. Гармаш Алла Леонідівна
  5. Деркач Олена Володимирівна
  6. Канівець Любов Миколаївна
  7. Корж Вікторія Олександрівна
  8. Кушерець Андрій Сергійович
  9. Микитенко Олена Віталіївна
  10. Миронець Ольга Юріївна
  11. Мороз Дмитро Юрійович
  12. Мосич Тетяна Юріївна
  13. Савченко Катерина Михайлівна
  14. Сіліщева Оксана Іванівна
  15. Слинько Андрій Віталійович
  16. Тимошик Тетяна Миколаївна
  17. Хохич Руслан Вікторович
  18. Чміль Олександр Анатолійович
  19. Шпір Олена Василівна
  20. Шушман Ольга Іванівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 25.07.2019

  1. Бірюков Олександр Федорович
  2. Васюнін Руслан Вікторович
  3. Гавриленко Олексій Віталійович
  4. Гнєздов Олександр Вадимович
  5. Діордієва Анастасія Валеріївна
  6. Дубовик Жанна Олександрівна
  7. Мартин Марія Василівна
  8. Царьов Андрій Юрійович
  9. Ягужинська Анастасія Віталіївна