13-08-201915:17

Графік проведення автоматизованого анонімного тестування, яке відбудеться у серпні 2019 року

На виконання вимог пункту 5 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 860, повідомляємо, що автоматизоване анонімне тестування щодо визначення професійної компетентності осіб у сферах державної реєстрації відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала.

Одночасно інформуємо, що для допуску до тестування при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

21.08.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування визначено у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно 10 год. 00 хв. 21.08.2019

  1. Антінескул Юлія Василівна
  2. Бєлломі Олена Віталіївна
  3. Васильковська Євгенія Валеріївна
  4. Деребера Тетяна Олександрівна
  5. Дунай Христина Богданівна
  6. Дядюра Алла Вячеславівна
  7. Ільяшов Олексій Володимирович
  8. Іноземцева Юлія Анатоліївна
  9. Кулішов Олексій Сергійович
  10. Кушнерова Римма Вячеславівна
  11. Махортов Ігор Олександрович
  12. Немм Олена Володимирівна
  13. Оперчук Ірина Михайлівна
  14. Письмак Артем Олександрович
  15. Ружинська Анна Олександрівна
  16. Соколянський Дмитро Вікторович
  17. Сосніна Ганна Валеріївна
  18. Суровська Ірина Михайлівна
  19. Хоменко Юлія Анатоліївна
  20. Хоменко Юлія Володимирівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 21.08.2019

  1. Бандур Олена Вікторівна
  2. Бегма Наталія Василівна
  3. Білоус Анна Анатоліївна
  4. Бондаренко Ольга Анатоліївна
  5. Васильковська Євгенія Валеріївна
  6. Голуб Світлана Вікторівна
  7. Гончар Ольга Анатоліївна
  8. Дунай Христина Богданівна
  9. Єніна Ганна Михайлівна
  10. Кравець Олександр Володимирович
  11. Кукура Тетяна Іванівна
  12. Кулішов Олексій Сергійович
  13. Кушнерова Римма Вячеславівна
  14. Морєва Катерина Ігорівна
  15. Павленко Ірина Миколаївна
  16. Соколянський Дмитро Вікторович
  17. Сосніна Ганна Валеріївна
  18. Суровська Ірина Михайлівна
  19. Хадарцева Ольга Григорівна
  20. Царенко Лариса Миколаївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 21.08.2019

  1. Василенко Леся Вікторівна
  2. Горщарук Юрій Вікторович
  3. Гричанюк Марина Миколаївна
  4. Гришаєва Ірина Вікторівна
  5. Дудченко Маргарита Іванівна
  6. Зарубіна Марія Григорівна
  7. Кисличенко Олексій Володимирович
  8. Коблюк Ірина Сергіївна
  9. Лісена Людмила Юріївна
  10. Макаренко Володимир Вікторович
  11. Маковецький Сергій Леонідович
  12. Мовчан Ігор Анатолійович
  13. Нацевич Людмила Віталіївна
  14. Палагута Борис Леонідович
  15. Савченко Наталія Анатоліївна
  16. Скульська Тетяна Анатоліївна
  17. Фальченко Юрій Леонідович
  18. Хоменко Руслан Анатолійович
  19. Хоменко Тетяна Миколаївна
  20. Чернюк Людмила Михайлівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у  сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 21.08.2019

  1. Ваколюк Наталія Петрівна
  2. Василенко Леся Вікторівна
  3. Власюк Руслан Віталійович
  4. Вовчик Оксана Василівна
  5. Гаврилюк Яна Володимирівна
  6. Горщарук Юрій Вікторович
  7. Гричанюк Марина Миколаївна
  8. Гришаєва Ірина Вікторівна
  9. Демидов Ярослав Миколайович
  10. Єрохіна Катерина Сергіївна
  11. Іванкевич Наталія Ігорівна
  12. Ілінчук Сергій Вячеславович
  13. Моісеєнко Ірина Вікторівна
  14. Мшар Світлана Юріївна
  15. Палагута Борис Леонідович
  16. Рудик Юлія Ігорівна
  17. Скульська Тетяна Анатоліївна
  18. Струтинська Ніколетта Юріївна
  19. Шевченко Оксана Володимирівна
  20. Шевченко Тетяна Михайлівна

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

22.08.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 22.08.2019

  1. Андрусенко Антон Павлович
  2. Бондарчук Юлія Степанівна
  3. Василенко Віктор Миколайович
  4. Дмитрук Тетяна Григорівна
  5. Дротянко Марія Валеріївна
  6. Замфір Олег Миколайович
  7. Зарубіна Олена Володимирівна
  8. Зварич Інна Михайлівна
  9. Ільчук Олександр Сергійович
  10. Кузьович Наталія Іванівна
  11. Луценко Павло Геннадійович
  12. Мачута Ілона Валеріївна
  13. Нечитайло Інна Вацлавівна
  14. Носова Жанна Борисівна
  15. Салманова Тамара Сергіївна
  16. Тимо Роман Миронович
  17. Тимошко Ірина Анатоліївна
  18. Ус Оксана Іванівна
  19. Хоружа Яна Віталіївна
  20. Шмакова Вікторія Сергіївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 22.08.2019

  1. Бойко Альона Михайлівна
  2. Бондарчук Юлія Степанівна
  3. Гавриленко Олексій Віталійович
  4. Дмитрук Тетяна Григорівна
  5. Замфір Олег Миколайович
  6. Зарубіна Олена Володимирівна
  7. Копильченко Жанна Миколаївна
  8. Луценко Павло Геннадійович
  9. Мачута Ілона Валеріївна
  10. Меркулова Олена Вячеславівна
  11. Морозов Антон Віталійович
  12. Назарук Катерина Миколаївна
  13. Панкова Юлія Вікторівна
  14. Петришин Василь Михайлович
  15. Примак Дмитро Федорович
  16. Сіроштан Анна Сергіївна
  17. Тимо Роман Миронович
  18. Титенко Юлія Валеріївна
  19. Фізер Василь Васильович
  20. Ященко Олена Миколаївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 22.08.2019

  1. Артюх Дмитро Євгенійович
  2. Безуглий Ігор Іванович
  3. Бондаренко Юлія Валеріївна
  4. Братко Катерина Іванівна
  5. Гармаш Алла Леонідівна
  6. Деркач Олена Володимирівна
  7. Зеленцова Ольга Олександрівна
  8. Зікратий Олександр Віталійович
  9. Копил Віктор Юрійович
  10. Лаврут Софія Василівна
  11. Мірошніченко Олена Олександрівна
  12. Мосич Тетяна Юріївна
  13. Недведська Олеся Алєйзівна
  14. Пилипенко Петро Іванович
  15. Ремінний Олексій Олексійович
  16. Чміль Інна Борисівна
  17. Чміль Олександр Анатолійович
  18. Шведенко Ольга Юріївна
  19. Шпір Олена Василівна
  20. Шушман Ольга Іванівна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

23.08.2019, ПОЧАТОК НА 09 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 09 год. 00 хв. 23.08.2019

  1. Блага Наталія Андріївна
  2. Богославець Сергій Володимирович
  3. Візирський Дмитро Миколайович
  4. Власов Олександр Володимирович
  5. Григоряк Олександр Євгенович
  6. Дерев'янко Валентина Олександрівна
  7. Деркач Богдан Олексійович
  8. Іващенко Олена Іванівна
  9. Кравченко Олексій Олександрович
  10. Лукомський Олександр В'ячеславович
  11. Маньковська Олена Вікторівна
  12. Михайлова Яна Олександрівна
  13. Нагорна Катерина Григорівна
  14. Неруш Яна Леонідівна
  15. Ничая Наталія Вікторівна
  16. Оніщук Ольга Олегівна
  17. Сироп'ятова Олена Олександрівна
  18. Тімофєєва Юлія Олександрівна
  19. Толочна Вікторія Олександрівна
  20. Тягнибок Іван В'ячеславович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено  11 год. 00 хв. 23.08.2019

  1. Блага Наталія Андріївна
  2. Богославець Сергій Володимирович
  3. Візирський Дмитро Миколайович
  4. Власов Олександр Володимирович
  5. Григоряк Олександр Євгенович
  6. Дерев'янко Валентина Олександрівна
  7. Деркач Богдан Олексійович
  8. Іващенко Олена Іванівна
  9. Кравченко Олексій Олександрович
  10. Лукомський Олександр В'ячеславович
  11. Маньковська Олена Вікторівна
  12. Михайлова Яна Олександрівна
  13. Нагорна Катерина Григорівна
  14. Неруш Яна Леонідівна
  15. Ничая Наталія Вікторівна
  16. Оніщук Ольга Олегівна
  17. Сироп'ятова Олена Олександрівна
  18. Тімофєєва Юлія Олександрівна
  19. Толочна Вікторія Олександрівна
  20. Тягнибок Іван В'ячеславович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 13 год. 00 хв. 23.08.2019

  1. Андрущенко Яна Сергіївна
  2. Балін Павло Павлович
  3. Бахмацька Анна Валеріївна
  4. Білолюбська Ірина Вікторівна
  5. Богуш Ірина Валентинівна
  6. Євтушенко Ольга Юріївна
  7. Задоя Андрій Вікторович
  8. Кальник Віталіна Миколаївна
  9. Ковальський Тарас Богданович
  10. Кострубіцька Альона Миколаївна
  11. Красновський Андрій Євгенійович
  12. Лациба Марина Вікторівна
  13. Манойло Наталія Анатоліївна
  14. Мельничук Іванна Ігорівна
  15. Міщенко Тетяна Олександрівна
  16. Потоцька Юлія Валентинівна
  17. Рось Зоя Миколаївна
  18. Русіна Крістіна Олександрівна
  19. Сікора Ольга Вікторівна
  20. Сокоренко Вікторія Миколаївна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

28.08.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 28.08.2019

  1. Андріянова Ліна Анатоліївна
  2. Атамась Ірина Іванівна
  3. Бабута Анна Анатоліївна
  4. Баєва Тетяна Геннадіївна
  5. Загоруйко Марина Андріївна
  6. Капустіна Олена Борисівна
  7. Клюка Ірина Вадимівна
  8. Ковалів Максим Іванович
  9. Колесник Інга Миколаївна
  10. Компанець Олена Вікторівна
  11. Лихенко Олександр Олександрович
  12. Лісевич Олександр Сергійович
  13. Марянчук Наталя Володимирівна
  14. Миронюк Яніна Георгіївна
  15. Набухотна Тетяна Миколаївна
  16. Новік Наталія Юріївна
  17. Пархомчук Анна Василівна
  18. Прокопович Ганна Михайлівна
  19. Свириденко Людмила Анатоліївна
  20. Сидоренко Дмитро Сергійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 28.08.2019

  1. Андріянова Ліна Анатоліївна
  2. Атамась Ірина Іванівна
  3. Бабута Анна Анатоліївна
  4. Баєва Тетяна Геннадіївна
  5. Загоруйко Марина Андріївна
  6. Капустіна Олена Борисівна
  7. Клюка Ірина Вадимівна
  8. Ковалів Максим Іванович
  9. Колесник Інга Миколаївна
  10. Компанець Олена Вікторівна
  11. Лихенко Олександр Олександрович
  12. Лісевич Олександр Сергійович
  13. Марянчук Наталя Володимирівна
  14. Миронюк Яніна Георгіївна
  15. Набухотна Тетяна Миколаївна
  16. Новік Наталія Юріївна
  17. Пархомчук Анна Василівна
  18. Прокопович Ганна Михайлівна
  19. Свириденко Людмила Анатоліївна
  20. Сидоренко Дмитро Сергійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 28.08.2019

  1. Бондарчук Анастасія Сергіївна
  2. Борисюк Ольга Віталіївна
  3. Вітковський Костянтин Андрійович
  4. Демченко Сергій Олександрович
  5. Жук Юлія Володимирівна
  6. Здольник Тетяна Анатоліївна
  7. Коротич Максим Миколайович
  8. Лантух Тетяна Ігорівна
  9. Летінський Сергій Олександрович
  10. Мельник Наталія Василівна
  11. Павлюк Ірина Іванівна
  12. Пожога Крістіна Георгіївна
  13. Разуваєва Василина Володимирівна
  14. Самойленко Оксана Вячеславівна
  15. Тікан Альона Костянтинівна
  16. Тодоров Віталій Вікторович
  17. Тумилович Олександр Вікторович
  18. Франовська Ірина Василівна
  19. Шелудько Валентина Петрівна
  20. Юхимук Наталія Володимирівна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

29.08.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 29.08.2019

  1. Бардаков Євген Віталійович
  2. Геліч Андрій Степанович
  3. Голуб Ярослава Ігорівна
  4. Грабко Оксана Миколаївна
  5. Дереклєєва Тетяна Вікторівна
  6. Кодак Артем Анатолійович
  7. Коржень Оксана Вікторівна
  8. Кузнецов Олександр Ігорович
  9. Ломакіна Катерина Вікторівна
  10. Луценко Лілія Валеріївна
  11. Макаркін Андрій Костянтинович
  12. Мельник Юрій Михайлович
  13. Підлуський Руслан Михайлович
  14. Тартачна Катерина Михайлівна
  15. Тищенко Катерина Євгенівна
  16. Ткачов В'ячеслав Олександрович
  17. Федорчук Володимир Віталійович
  18. Фокшек Сергій Володимирович
  19. Хоміна Марія Ігорівна
  20. Циганов Олександр Сергійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 29.08.2019

  1. Бардаков Євген Віталійович
  2. Геліч Андрій Степанович
  3. Голуб Ярослава Ігорівна
  4. Грабко Оксана Миколаївна
  5. Дереклєєва Тетяна Вікторівна
  6. Кодак Артем Анатолійович
  7. Коржень Оксана Вікторівна
  8. Кузнецов Олександр Ігорович
  9. Ломакіна Катерина Вікторівна
  10. Луценко Лілія Валеріївна
  11. Макаркін Андрій Костянтинович
  12. Мельник Юрій Михайлович
  13. Підлуський Руслан Михайлович
  14. Тартачна Катерина Михайлівна
  15. Тищенко Катерина Євгенівна
  16. Ткачов В'ячеслав Олександрович
  17. Федорчук Володимир Віталійович
  18. Фокшек Сергій Володимирович
  19. Хоміна Марія Ігорівна
  20. Циганов Олександр Сергійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 29.08.2019

  1. Безносюк Оксана Іванівна
  2. Замойський Богдан Богданович
  3. Заріцька Вікторія Василівна
  4. Калініна Людмила Миколаївна
  5. Ковальська Інна Юріївна
  6. Коренева Маргарита Миколаївна
  7. Марвано Артур Теймуразович
  8. Миронець Ольга Юріївна
  9. Ткачук Григорій Григорович
  10. Харламова Таліна Володимирівна
  11. Шалар Віталій Олегович
  12. Шилова Наталія Юріївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 14 год. 00 хв. 29.08.2019

  1. Кундас Вікторія Андріївна
  2. Маслак Ірина Іванівна
  3. Михайлюк Тетяна Михайлівна
  4. Місюкевич Людмила Олексіївна
  5. Мовчан Катерина Вікторівна
  6. Павлік Анастасія Юріївна
  7. Плугатар Євгеній Вікторович
  8. Сіренко Катерина Василівна
  9. Стось Вікторія Вікторівна

 

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

30.08.2019, ПОЧАТОК НА 09 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 09 год. 00 хв. 30.08.2019

  1. Беляєва Катерина Андріївна
  2. Бубнюк Леонід Євгенович
  3. Васалатій Тетяна Миколаївна
  4. Веснянцова Олена Сергіївна
  5. Вирич Тетяна Вікторівна
  6. Гнатик Артем Ігорович
  7. Іожица Олександр Юрійович
  8. Іскров Олег Вікторович
  9. Кожухар Сергій Анатолійович
  10. Кротова Світлана Олександрівна
  11. Лисиця Іван Олександрович
  12. Мелкозьорова Анастасія Ігорівна
  13. Мельник Марія Іванівна
  14. Мельничук Павло Дементійович
  15. Нєізвєстний Олександр Олександрович
  16. Нілова Ангеліна Олександрівна
  17. Павлюк Оксана Олександрівна
  18. Сивокінь Альона Юріївна
  19. Степанов Олександр Юрійович
  20. Фоміна Ксенія Іванівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 11 год. 00 хв. 30.08.2019

  1. Беляєва Катерина Андріївна
  2. Бубнюк Леонід Євгенович
  3. Васалатій Тетяна Миколаївна
  4. Веснянцова Олена Сергіївна
  5. Вирич Тетяна Вікторівна
  6. Гнатик Артем Ігорович
  7. Іожица Олександр Юрійович
  8. Іскров Олег Вікторович
  9. Кожухар Сергій Анатолійович
  10. Кротова Світлана Олександрівна
  11. Лисиця Іван Олександрович
  12. Мелкозьорова Анастасія Ігорівна
  13. Мельник Марія Іванівна
  14. Мельничук Павло Дементійович
  15. Нєізвєстний Олександр Олександрович
  16. Нілова Ангеліна Олександрівна
  17. Павлюк Оксана Олександрівна
  18. Сивокінь Альона Юріївна
  19. Степанов Олександр Юрійович
  20. Фоміна Ксенія Іванівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 13 год. 00 хв. 30.08.2019

  1. Борсук Світлана Василівна
  2. Босенко Юлія Леонідівна
  3. Ващук Роман Ігорович
  4. Вербицька Мар'яна Михайлівна
  5. Гречка Ольга Сергіївна
  6. Дербіна Регіна Євгенівна
  7. Дерев'янко Ірина Василівна
  8. Загривий Андрій Володимирович
  9. Лєдяєва Тетяна Петрівна
  10. Микитин Сергій Миколайович
  11. Москальова Марина Сергіївна
  12. Нежива Наталія Валеріївна
  13. Ніколайчук Олена Миколаївна
  14. Новосад Елла Анатоліївна
  15. Пєєва Олена Олександрівна
  16. Сліпачук Тетяна Сергіївна
  17. Тимошик Тетяна Миколаївна
  18. Ференс Ірина Ігорівна
  19. Фомич Олександр Володимирович
  20. Шутько Олена Петрівна