17-05-201910:38

Графік проведення автоматизованого анонімного тестування, яке відбудеться у травні 2019 року

На виконання вимог пункту 5 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 860, повідомляємо, що автоматизоване анонімне тестування щодо визначення професійної компетентності осіб у сферах державної реєстрації відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала.

Одночасно інформуємо, що для допуску до тестування при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

28.05.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 28.05.2019

 

  1. Василенко Ірина Іванівна
  2. Василенко Леся Вікторівна
  3. Віслобоков Богдан Олександрович
  4. Галкін Євген Володимирович
  5. Гринчук Аліса Петрівна
  6. Гриценко Юлія Володимирівна
  7. Дорогань Катерина Володимирівна
  8. Жежеря-Козленко Софія Сергіївна
  9. Кащеєв Вячеслав Іванович
  10. Копійка Інна Анатоліївна
  11. Лафазан Наталія Василівна
  12. Микитенко Людмила Іванівна
  13. Місюк Юлія Вікторівна
  14. Олійник Ірина Василівна
  15. Онищенко Руслан Миколайович
  16. Павлік Анастасія Юріївна
  17. Палагута Борис Леонідович
  18. Пукшин Крістіна Вікторівна
  19. Солома Олена Федорівна
  20. Шмігель Віталій Анатолійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 28.05.2019

 

  1. Василенко Ірина Іванівна
  2. Василенко Леся Вікторівна
  3. Віслобоков Богдан Олександрович
  4. Галкін Євген Володимирович
  5. Гринчук Аліса Петрівна
  6. Гриценко Юлія Володимирівна
  7. Дорогань Катерина Володимирівна
  8. Жежеря-Козленко Софія Сергіївна
  9. Кащеєв Вячеслав Іванович
  10. Копійка Інна Анатоліївна
  11. Лафазан Наталія Василівна
  12. Микитенко Людмила Іванівна
  13. Місюк Юлія Вікторівна
  14. Олійник Ірина Василівна
  15. Онищенко Руслан Миколайович
  16. Павлік Анастасія Юріївна
  17. Палагута Борис Леонідович
  18. Пукшин Крістіна Вікторівна
  19. Солома Олена Федорівна
  20. Шмігель Віталій Анатолійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 28.05.2019

 

  1. Безименко Інеса Анатоліївна
  2. Безносюк Оксана Іванівна
  3. Білоконь Тетяна Олексіївна
  4. Бондарчук Юлія Степанівна
  5. Ваколюк Наталія Петрівна
  6. Загривий Андрій Володимирович
  7. Зеленько Надія Миколаївна
  8. Калініна Людмила Миколаївна
  9. Круговий Сергій Вікторович
  10. Маренич Олександр Миколайович
  11. Миронюк Яніна Георгіївна
  12. Поліщук Євгенія Валеріївна
  13. Правдива Анна Вікторівна
  14. Ремінний Олексій Олексійович
  15. Реп'ях Василь Валентинович
  16. Рудь Наталія Костянтинівна
  17. Сидорук Юлія Миколаївна
  18. Скорик Вікторія Олександрівна
  19. Шептицька Сніжана Володимирівна
  20. Школьнік Ірина Вікторівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 28.05.2019

 

  1. Безименко Інеса Анатоліївна
  2. Безносюк Оксана Іванівна
  3. Білоконь Тетяна Олексіївна
  4. Бондарчук Юлія Степанівна
  5. Ваколюк Наталія Петрівна
  6. Загривий Андрій Володимирович
  7. Зеленько Надія Миколаївна
  8. Калініна Людмила Миколаївна
  9. Круговий Сергій Вікторович
  10. Маренич Олександр Миколайович
  11. Миронюк Яніна Георгіївна
  12. Поліщук Євгенія Валеріївна
  13. Правдива Анна Вікторівна
  14. Ремінний Олексій Олексійович
  15. Реп'ях Василь Валентинович
  16. Рудь Наталія Костянтинівна
  17. Сидорук Юлія Миколаївна
  18. Скорик Вікторія Олександрівна
  19. Шептицька Сніжана Володимирівна
  20. Школьнік Ірина Вікторівна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

29.05.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 29.05.2019

 

  1. Борсук Світлана Василівна
  2. Власов Олександр Володимирович
  3. Войцехівська Ганна Леонідівна
  4. Гудзікевич Микола Миколайович
  5. Демиденко Денис Олексійович
  6. Демидов Ярослав Миколайович
  7. Діордієва Анастасія Валеріївна
  8. Днесь Лариса Павлівна
  9. Журба Олена Анатоліївна
  10. Звягінцева Надія Володимирівна
  11. Кравченко Оксана Вікторівна
  12. Лукомський Олександр В'ячеславович
  13. Марцінковський Олег Любомирович
  14. Мєльнікова Катерина Володимирівна
  15. Нежива Наталія Валеріївна
  16. Рогач Тетяна Валентинівна
  17. Сердюк Олена Олександрівна
  18. Сидорук Алла Стефанівна
  19. Транківська Наталія Петрівна
  20. Федорчук Володимир Віталійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 29.05.2019

 

  1. Борсук Світлана Василівна
  2. Власов Олександр Володимирович
  3. Войцехівська Ганна Леонідівна
  4. Гудзікевич Микола Миколайович
  5. Демиденко Денис Олексійович
  6. Демидов Ярослав Миколайович
  7. Діордієва Анастасія Валеріївна
  8. Днесь Лариса Павлівна
  9. Журба Олена Анатоліївна
  10. Звягінцева Надія Володимирівна
  11. Кравченко Оксана Вікторівна
  12. Лукомський Олександр В'ячеславович
  13. Марцінковський Олег Любомирович
  14. Мєльнікова Катерина Володимирівна
  15. Нежива Наталія Валеріївна
  16. Рогач Тетяна Валентинівна
  17. Сердюк Олена Олександрівна
  18. Сидорук Алла Стефанівна
  19. Транківська Наталія Петрівна
  20. Федорчук Володимир Віталійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 29.05.2019

 

  1. Бондарина Артем Андрійович
  2. Бубнюк Леонід Євгенович
  3. Годзь Євген Іванович
  4. Гузь Андрій Григорович
  5. Дубовик Жанна Олександрівна
  6. Дяченко Руслан Юрійович
  7. Ковальський Тарас Богданович
  8. Короляк Іван Михайлович
  9. Лазарчук Юрій Анатолійович
  10. Максимчук Віталій Миколайович
  11. Малишев Максим Сергійович
  12. Малишева Ірина Костянтинівна
  13. Марчук Тарас Дмитрович
  14. Ніколаєва Дар'я Олексіївна
  15. Свячений Віктор Юрійович
  16. Сипчу Крістіна Миколаївна
  17. Фокшек Сергій Володимирович
  18. Храбан Сергій Ігорович
  19. Ющенко Катерина Григорівна
  20. Яценко Ольга Миколаївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 29.05.2019

 

  1. Бондарина Артем Андрійович
  2. Бубнюк Леонід Євгенович
  3. Годзь Євген Іванович
  4. Гузь Андрій Григорович
  5. Дубовик Жанна Олександрівна
  6. Дяченко Руслан Юрійович
  7. Ковальський Тарас Богданович
  8. Короляк Іван Михайлович
  9. Лазарчук Юрій Анатолійович
  10. Максимчук Віталій Миколайович
  11. Малишев Максим Сергійович
  12. Малишева Ірина Костянтинівна
  13. Марчук Тарас Дмитрович
  14. Ніколаєва Дар'я Олексіївна
  15. Свячений Віктор Юрійович
  16. Сипчу Крістіна Миколаївна
  17. Фокшек Сергій Володимирович
  18. Храбан Сергій Ігорович
  19. Ющенко Катерина Григорівна
  20. Яценко Ольга Миколаївна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

30.05.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 30.05.2019

 

  1. Ващенко Сергій Петрович
  2. Візирський Дмитро Миколайович
  3. Грабко Оксана Миколаївна
  4. Заріцька Лілія Равілівна
  5. Зікратий Олександр Віталійович
  6. Ковалів Максим Іванович
  7. Коломієць Олена Георгіївна
  8. Кузнецов Олександр Ігорович
  9. Пазуха Володимир Онуфрійович
  10. Севастьянова Вікторія Віталіївна
  11. Сидоренко Дмитро Сергійович
  12. Сільвай Наталія Анатоліївна
  13. Соколенко Тетяна Григорівна
  14. Супрун В'ячеслав Васильович
  15. Тищенко Катерина Євгенівна
  16. Токінов Олексій Олександрович
  17. Федорченко Дмитро Миколайович
  18. Швайкус Лілія Вікторівна
  19. Яковенко Юлія Сергіївна
  20. Ярмола Ігор Іванович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 30.05.2019

 

  1. Ващенко Сергій Петрович
  2. Візирський Дмитро Миколайович
  3. Грабко Оксана Миколаївна
  4. Заріцька Лілія Равілівна
  5. Зікратий Олександр Віталійович
  6. Ковалів Максим Іванович
  7. Коломієць Олена Георгіївна
  8. Кузнецов Олександр Ігорович
  9. Пазуха Володимир Онуфрійович
  10. Севастьянова Вікторія Віталіївна
  11. Сидоренко Дмитро Сергійович
  12. Сільвай Наталія Анатоліївна
  13. Соколенко Тетяна Григорівна
  14. Супрун В'ячеслав Васильович
  15. Тищенко Катерина Євгенівна
  16. Токінов Олексій Олександрович
  17. Федорченко Дмитро Миколайович
  18. Швайкус Лілія Вікторівна
  19. Яковенко Юлія Сергіївна
  20. Ярмола Ігор Іванович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 30.05.2019

 

  1. Бєлломі Олена Віталіївна
  2. Гнєздов Олександр Вадимович
  3. Горовий Микола Миколайович
  4. Гуцуляк Тетяна Віталіївна
  5. Жданов Максим Германович
  6. Качмар Олена Іванівна
  7. Кравченко Максим Петрович
  8. Кушнір Людмила Володимирівна
  9. Луніна Тетяна Анатоліївна
  10. Маслак Ірина Іванівна
  11. Маслак Юрій Валерійович
  12. Меркулова Олена Вячеславівна
  13. Мількович Ірина Михайлівна
  14. Набок Віталій Миколайович
  15. Нечитайло Інна Вацлавівна
  16. Панкова Олександра Євгенівна
  17. Пигида Андрій Борисович
  18. Таран Олена В'ячеславівна
  19. Ягужинська Анастасія Віталіївна
  20. Яковченко Олена Олексіївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 30.05.2019

 

  1. Ахмедова Ульвія Гахраманівна
  2. Борозенець Олександр Вікторович
  3. Боярчук Володимир Аркадійович
  4. Вовчик Оксана Василівна
  5. Волинко Валентина Сергіївна
  6. Гнєздов Олександр Вадимович
  7. Головатюк Костянтин Володимирович
  8. Гужва Оксана Олександрівна
  9. Гуцуляк Тетяна Віталіївна
  10. Єрохіна Катерина Сергіївна
  11. Жданов Максим Германович
  12. Жердєв Валентин Анатолійович
  13. Кушнір Людмила Володимирівна
  14. Летінський Сергій Олександрович
  15. Маслак Ірина Іванівна
  16. Маслак Юрій Валерійович
  17. Панкова Олександра Євгенівна
  18. Терета Тетяна Вікторівна
  19. Шапошник Євгенія Ігорівна
  20. Ягужинська Анастасія Віталіївна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

31.05.2019, ПОЧАТОК НА 09 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 09 год. 00 хв. 31.05.2019

 

  1. Атаманчук Олена Олександрівна
  2. Балін Павло Павлович
  3. Богуш Олександр Васильович
  4. Дем'янчук Ірина Анатоліївна
  5. Єрошенко Олександр Борисович
  6. Іванцок Евеліна Янівна
  7. Ковальчук Надія Микитівна
  8. Лісіцина Яна Борисівна
  9. Магуцій Христина Василівна
  10. Максименко Денис Олександрович
  11. Микитенко Олена Віталіївна
  12. Письмак Артем Олександрович
  13. Рогач Вадим Вікторович
  14. Рубан Катерина Володимирівна
  15. Соць Вероніка Григорівна
  16. Сурін Олексій Юрійович
  17. Сусіденко Яна Олегівна
  18. Федоренко Анастасія Василівна
  19. Чернявський Ігор Борисович
  20. Шихова Вікторія Володимирівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 11 год. 00 хв. 31.05.2019

 

  1. Бережнюк Марія Богданівна
  2. Бріт Василь Анатолійович
  3. Власенко Анатолій Дмитрович
  4. Воскреса Ірина Василівна
  5. Гніденко Андрій Володимирович
  6. Головацька Юлія Валеріївна
  7. Гопка Юрій Володимирович
  8. Єніна Варвара Борисівна
  9. Іваненко Руслан Васильович
  10. Ільницький Михайло Петрович
  11. Кашніков Руслан Едуардович
  12. Кострубіцька Альона Миколаївна
  13. Краснова Людмила Олександрівна
  14. Маринчук Валентин Валерійович
  15. Пилипенко Петро Іванович
  16. Самсон Тетяна Володимирівна
  17. Сироп'ятова Олена Олександрівна
  18. Стукач Сергій Вікторович
  19. Харченко Вікторія Олександрівна
  20. Ярмоленко Ольга Вікторівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 13 год. 00 хв. 31.05.2019

 

  1. Айрапетян Анастасія Василівна
  2. Бондаренко Юлія Валеріївна
  3. Вітковський Костянтин Андрійович
  4. Ганночка Олександр Вікторович
  5. Глушак Марія Василівна
  6. Дарічук Магдалина Тодорівна
  7. Жмурак Сергій Сергійович
  8. Капуста Віра Василівна
  9. Каухова Вікторія Володимирівна
  10. Кириченко Світлана Миколаївна
  11. Ларіна Тетяна Михайлівна
  12. Ляшенко Євгенія Олегівна
  13. Нагорна Наталія Василівна
  14. Олішевко Ірина Миколаївна
  15. Пацкан Василь Степанович
  16. Перекрестова Олена Володимирівна
  17. Сєчка Ольга Олексіївна
  18. Терешко Тетяна Олексіївна
  19. Філь Андрій Миколайович
  20. Чабанюк Наталя Петрівна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

03.06.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 03.06.2019

 

  1. Азарова Наталя Ігорівна
  2. Васильченко Валентина Миколаївна
  3. Власюк Руслан Віталійович
  4. Войтович Наталія Олександрівна
  5. Демчук Лілія Василівна
  6. Загребельний Ярослав Миколайович
  7. Капітанюк Володимир Володимирович
  8. Кресюн Людмила Андріївна
  9. Лациба Марина Вікторівна
  10. Лобанова Оксана Василівна
  11. Обжелянська Наталя Іванівна
  12. Приходько Володимир Геннадійович
  13. Рухляда Наталя Володимирівна
  14. Світличний Євген Юрійович
  15. Семотюк Марія Михайлівна
  16. Стасовська Юлія Василівна
  17. Ткачук Григорій Григорович
  18. Хоменко Юлія Володимирівна
  19. Чугуєвець Іван Анатолійович
  20. Шостак Віталій Сергійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 03.06.2019

 

  1. Анцут Олександр Анатолійович
  2. Богач Олег Васильович
  3. Вадієва Катерина Василівна
  4. Вялик Руслана Вікторівна
  5. Дяченко Юлія Олександрівна
  6. Іванов Ігор Володимирович
  7. Кемінь Микола Михайлович
  8. Ковальчук Михайло Ігорович
  9. Кравець Олександр Володимирович
  10. Ломакіна Катерина Вікторівна
  11. Максакова Алла Миколаївна
  12. Мачута Ілона Валеріївна
  13. Мірошниченко Юрій Юрійович
  14. Поліванова Ірина Олександрівна
  15. Титенко Юлія Валеріївна
  16. Троценко Євгенія Миколаївна
  17. Українець Ігор Миколайович
  18. Фаренюк Юлія Василівна
  19. Чигринець Тарас Сергійович
  20. Шевчик Ольга Ігорівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 03.06.2019

 

  1. Барановська Марина Сергіївна
  2. Білик Світлана Олександрівна
  3. Борисюк Ольга Віталіївна
  4. Гмиря Максим Анатолійович
  5. Горовий Володимир Миколайович
  6. Ковалик Зіновія Іванівна
  7. Кожухар Сергій Анатолійович
  8. Куліков Денис Борисович
  9. Лантух Тетяна Ігорівна
  10. Літинська Оксана Володимирівна
  11. Максюта Дмитро Вікторович
  12. Огребчук Радислав Володимирович
  13. Олійник Вадім Вікторович
  14. Погорєлова Дар'я Сергіївна
  15. Поліванов Ігор Володимирович
  16. Руднік Олександр Олексійович
  17. Сергієнко Ірина Миколаївна
  18. Тарасюк Рената Василівна
  19. Шмакова Вікторія Сергіївна
  20. Шпір Олена Василівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 16 год. 00 хв. 03.06.2019

 

  1. Артеменко Олена Василівна
  2. Брагар Геннадій Йосипович
  3. Вольвак Олег Віталійович
  4. Гриценко Ірина Сергіївна
  5. Довгий Роман Русланович
  6. Ковальська Інна Юріївна
  7. Козій Анна Володимирівна
  8. Курочкіна Інна Сергіївна
  9. Марчук Алла Валеріївна
  10. Мироненко Дмитро Олександрович
  11. Москаль Юлія Юріївна
  12. Мостовий Максим Едуардович
  13. Назарчук Сергій Юрійович
  14. Орлова Наталія Олександрівна
  15. Пелих Віталій Віталійович
  16. Родич Мар'яна Ігорівна
  17. Самойленко Оксана Вячеславівна
  18. Слинько Андрій Віталійович
  19. Цимбал Олена Василівна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

04.06.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено                          10 год. 00 хв.04.06.2019

 

  1. Андрійовська Віра Віталіївна
  2. Васюнін Руслан Вікторович
  3. Грамотіна Аліна Олександрівна
  4. Іванюк Євгеній Володимирович
  5. Кудіна Ольга Василівна
  6. Лозінський Артур Юрійович
  7. Мартинюк Володимир Володимирович
  8. Місюкевич Людмила Олексіївна
  9. Осарчук Олександр Вікторович
  10. Процналь Володимир Юрійович
  11. Рудик Юлія Ігорівна
  12. Сидоренко Олександр Геннадійович
  13. Сиромятнікова Ольга Сергіївна
  14. Сіренко Катерина Василівна
  15. Соколик Григорій Григорович
  16. Холодков Дмитро Юрійович
  17. Хроменко Володимир Леонідович
  18. Шесденко Анна Станіславівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено    12 год. 00 хв. 04.06.2019

 

  1. Бойко Альона Михайлівна
  2. Гладун Андрій Анатолійович
  3. Данилевич Ірина Євгеніївна
  4. Захарченко Алла Василівна
  5. Іванкевич Наталія Ігорівна
  6. Коровайко Оксана Сергіївна
  7. Коршак Світлана Іванівна
  8. Олексин Михайло Олегович
  9. Петришин Василь Михалович
  10. Прудиус Лариса Василівна
  11. Рибалко Віолета Миколаївна
  12. Руденко Євген Сергійович
  13. Скульська Тетяна Анатоліївна
  14. Тимошенко Анастасія Володимирівна
  15. Толочна Вікторія Олександрівна
  16. Турукало Наталія Іванівна
  17. Царьов Андрій Юрійович
  18. Шиндер Оксана Євгеніївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 04.06.2019

 

  1. Дудкіна Надія Володимирівна
  2. Іванюк Євгеній Володимирович
  3. Кудіна Ольга Василівна
  4. Лозінський Артур Юрійович
  5. Процналь Володимир Юрійович