11-08-200400:00

Греція підтримує євроінтеграційні ініціативи України щодо адаптації національного законодавства до європейського

Греція буде підтримувати пропозицію України про необхідність внесення до проекту Плану дій ЄС-Україна пункту щодо укладання Угоди про співробітництво сторін у сфері адаптації законодавства України до законодавства ЄС. Про це заявила заступник голови місії посольства Греції в Україні Роза Ієремія під час зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, яка відбулася сьогодні, 11 серпня 2004 року, в Міністерстві юстиції України.

“Ніхто не має жодного сумніву, що Україна належить до Європи, і не лише з географічної точки зору. Як немає і сумнівів, що рано чи пізно Україна стане членом ЄС.” – наголосила заступник голови місії посольства Греції в Україні.

У ході зустрічі з радником посольства Греції в Україні Міністр юстиції України Олександр Лавринович висловив занепокоєння через “відсутність належного взаєморозуміння і взаємодії з боку Євросоюзу у питаннях адаптації українського законодавства до європейського“. Міністр зазначив, що реалізація програми адаптації законодавства України до законодавства європейського союзу є важливим чинником реалізації євроінтеграційного курсу України.

Пані Ієремія поінформувала українського Міністра, що Греція буде підтримувати прагнення України до євроінтеграції. Одночасно радник грецького посольства зазначила Україна має не лише адаптовувати своє законодавство до європейського, але чітко дотримуватися виписаних в ньому норм. Пані Ієремія поінформувала українського міністра юстиції про те, що в Європейський суд з прав людини передано скаргу ув‘язнених в Україні двох громадян Греції на незаконність їх утримання в Київському слідчому ізоляторі з березня 2004 року.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua