04-12-201817:37

Херсонська юстиція долучилась до марафону «Милосердя та єдності»

Уже втретє у Херсоні за ініціативи громадської організації «Громада UA» відбувається марафон милосердя та єдності. Він присвячений Всесвітньому дню людей з інвалідністю та Дню прав людини.

Цьогоріч учасником марафону стали і спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Усі бажаючі могли долучитись до Інформаційно-просвітницької акції «РІЗНІ#РІВНІ#РАЗОМ!» і пройти спеціальний квест. Під час квесту у межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  херсонці різного віку вивчали мапу прав людини, дізнавались, як захищати свої права, що таке толерантність і чому дискримінація за будь-якою ознакою, у тому числі і людей з особливими потребами,  неприпустима.  Гості марафону отримали інформаційні буклети щодо протидії булінгу, домашньому насильству та газету «Юстиція відкрита для людей».

Школярі із задоволенням відповідали на питання стосовно булінгу та його видів, пропонували власні варіанти, як боротись із цим явищем.

«Дуже важливо говорити в суспільстві, особливо підростаючому поколінню, що всі люди різні. Але всі вони рівні у своїх правах і їх захисті. Це постійно доносять спеціалісти херсонської юстиції під час уроків зі школярами та лекцій для студентства. Адже наше управління працює для людей!», - зазначив керівник ГТУЮ у Херсонській області Костянтин Хутковський.