03-09-201911:11

Херсонська юстиція долучилась до «Школи безпеки»

Як краще за все зустріти новий навчальний рік? Звісно ж, у компанії людей, які дбають про безпеку, рятують і допомагають. Тому херсонська юстиція долучилась до акції «Школа безпеки», яку організувала патрульна поліція. Яскраві розмальовки, фотозони та правові вікторини - очікували на дітей будь-якого віку.

Крім фахівців Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та Національної поліції області до заходу долучились кінологи, представники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення УМНС, загону швидкого реагування обласної організації Товариства Червоного Хреста України та міського осередку Міжнародної антинаркотичної асоціації.

Від фахівців юстиції школярі дізнались про цікавий проєкт #Херсонська_юстиція_дітям, отримали розмальовки на правову тематику та охоче відповідали на питання правової вікторини: про дитячі права та обов'язки, про булінг і методи боротьби з ним.

Дорослі ж могли ознайомитись із всеукраїнським правопросвітницьким проєктом «Я МАЮ ПРАВО!», отримати інформаційні буклети та фахові правові консультації. 

«Наша мета і мета нашого проєкту «Херсонська юстиція - дітям» –  підвищити рівень правової культури населення. І починати це потрібно з найменших наших громадян. Адже хлопчики та дівчата змалечку мають розуміти, які у них є права та обов’язки, як захищати свої права та не порушувати права інших. Також наші фахівці розповідають дітям і дорослим про таке явище, як булінг, що виникає внаслідок ігнорування оточуючими глузувань та агресивної поведінки когось в колективі. Про це не можна мовчати, а потрібно разом вирішувати цю проблему. Херсонська юстиція стоїть на захисті ваших прав!» – зазначив керівник херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

 

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=0tSVuTrYzAg&fbclid=IwAR0hfLBkAM5QM6-4_EX7ZdNMsMiGxaF-duKEzlxM6GCV9eTmiPs9Bm5Hh1M