26-05-202316:59

HR стратегія. Система добору персоналу

25 - 26 травня у Києві пройшла конференція «HR СТРАТЕГІЯ. СИСТЕМА ДОБОРУ ПЕРСОНАЛУ», головною метою якої стало обговорення інноваційних принципів сучасної моделі HR-менеджменту та їх впровадження в Центрі пробації.

До участі у заході, проведення якого стало можливим за підтримки Проєкту ЄС «Pravo-Justice», взяли участь працівники регіональних філій, відповідальних за роботу з персоналом, співробітники відділу по роботі з персоналом та керівництво Центру пробації, представники Міністерства юстиції України.

Під час відкриття конференції Олег Янчук, директор Державної установи «Центр пробації» відмітив основні досягнення  реалізації «Стратегії роботи з персоналом Центру пробації», що передбачала запровадження якісно нових підходів у процесах відбору, добору, підвищення кваліфікації працівників органів пробації та обміну інформацією/досвідом між співробітниками Центру пробації.

«Я пам’ятаю наші перші збори, коли ми розуміли про що ми говоримо, чого хочемо досягти, але не розуміли, як це зробити. Сьогодні в Центрі пробації накопичено достатньо досвіду, застосовуються нові підходи у роботі з персоналом. Ми впевнено рухаємось до наміченої мети», – сказав Олег Янчук.

«В умовах воєнного стану перед нами стоять великі та незнайомі до сьогодні виклики. За нами залишається обов'язок щодо реалізації державної кадрової політики. Ми маємо якісно виконувати свої завдання і функції», - у своїй вітальній промові зазначила начальниця Управління персоналу Міністерства юстиції України Наталія Сова.  

Вона акцентувала увагу на ефективності добору спеціалістів, спроможних і вмотивованих виконувати свої обов’язки, та додала, що обов’язок кожного HR-спеціаліста – забезпечувати безперебійну роботу органу шляхом добору працівників, особливо у такий час.

У рамках конференції були обговорені також результати пілотного проєкту з добору персоналу, реалізованого у філії Державної установи «Центр пробації» у м. Київ та Київській області, де спеціалісти з кадрової роботи використовували сучасні методи та інструменти HR-менеджменту для забезпечення ефективного управління персоналом і оптимальної організації роботи підрозділів.