05-09-201717:51

Інформація про результати конкурсу 29-31.08.2017

Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби

категорій «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України, проведеного 29-31.08.2017:

 

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітки

1

заступник начальника відділу планування та фінансування видатків органів виконавчої влади Управління планування та фінансування видатків органів та установ юстиції Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

Розум Вікторія Василівна

26

переможець конкурсу

2

головний спеціаліст відділу взаємодії з територіальними органами юстиції та громадськими організаціями Управління взаємодії з органами державної влади

Мангер Наталія Петрівна

6

переможець конкурсу

3

головний спеціаліст відділу організаційно-управлінського забезпечення Управління експертного забезпечення правосуддя Департаменту з питань судової роботи та банкрутства

Бакаєва Ксенія Олегівна

6

переможець конкурсу

4

начальник відділу адміністрування Департаменту державної виконавчої служби

Бабкова Тетяна Ігорівна

26

переможець конкурсу

5

головний спеціаліст відділу європейської інтеграції та правового співробітництва з міжнародними організаціями Управління європейської інтеграції та правового співробітництва з міжнародними організаціями Департаменту міжнародного права

Бєлощук Катерина Олександрівна

6

переможець конкурсу

6

провідний спеціаліст відділу правового забезпечення міжнародного фінансово-економічного співробітництва Управління правової експертизи міжнародних договорів та міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного права

Шаповал Наталія Василівна

5

переможець конкурсу

7

провідний спеціаліст відділу представництва інтересів Міністерства юстиції в судах України Управління представництва інтересів держави в судах України Департаменту з питань судової роботи та банкрутства

(за строковим трудовим договором)

Божко Владислав Григорович

6

переможець конкурсу

8

головний спеціаліст відділу контролю за діяльністю арбітражних керуючих та супроводу процедур банкрутства Управління з питань банкрутства Департаменту з питань судової роботи та банкрутства

Черевко Маргарита Валеріївна

6

переможець конкурсу

9

головний спеціаліст відділу правового регулювання бізнесу Управління цивільного законодавства та правового регулювання бізнесу Департаменту приватного права (за строковим трудовим договором)

Гогуля Олександр Степанович

6

переможець конкурсу

Маковецька Вікторія Вікторівна

5

другий за результатами конкурсу кандидат

 

         Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад:

        головного спеціаліста відділу зведеної фінансової звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (за строковим трудовим договором);

        головного спеціаліста відділу законодавства про надра, водного та лісового законодавства Управління законодавства з питань земельних відносин, використання природних ресурсів та охорони довкілля Департаменту приватного права.