Місце, час та дата початку проведення І етапу конкурсного відбору (тестування на абстрактне мислення та тестування на вербальне мислення ):
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, 13 жовтня 2017 року початок о 10 год
|
Кандидати на посаду генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції: |
1. |
Бережний Олег Вікторович |
2. |
Берназюк ІннаМиколаївна |
3. |
Василенко Олександр Володимирович |
4. |
Вінгловський Артур Олександрович |
5. |
Жукович Артем Вячеславович |
6. |
Зайченко Юлія Іванівна |
7. |
Кіліянов Дмитро Вікторович |
8. |
Коваленко Богдан В’ячеславович |
9. |
Комендо Ігор Костянтинович |
10. |
Корчинський Руслан Богданович |
11. |
Кравець Вадим Владиславовича |
12. |
Крупчак Назар Валерійович |
13. |
Лозінський Ілля Сергійович |
14. |
Малік Ярослав Павлович |
15. |
Маловічко Аделіна Сергіївна |
16. |
Москаленко Інна Олександрівна |
17. |
Москальова Світлана Валеріївна |
18. |
Паденко Денис Ігорович |
19. |
Паукова Леся Вікторівна |
20. |
Рейтер Оксана Костянтинівна |
21. |
Сіряк Валентина Іванівна |
22. |
Спаський Андрій Юрійович |
23. |
Токар Антон Вікторович |
24. |
Чуб Антон Володимирович |
25. |
Швець Олег Вікторович |
26. |
Яровий Олексій Олександрович |
|
Кандидати на посаду генерального директора Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності: |
1. |
Аввакумова Юлія Олександрівна |
2. |
Бабій Андрій Павлович |
3. |
Батюк Олег Олексійович |
4. |
Бевза Андрій Сергійович |
5. |
Безсмертний Юрій Васильович |
6. |
Бєлова Олена Іларіонівна |
7. |
Бєлоусов Станіслав Миколайович |
8. |
Владимиров Валентин Володимирович |
9. |
Власюк Владислав Вікторович |
10. |
Вовченко Олександр Васильович |
11. |
Гапека Тетяна Валеріївна |
12. |
Гладкий Ігор Васильович |
13. |
Гонтар Андрій Дмитрович |
14. |
Дібрівна Елеонора Анатоліївна |
15. |
Жукович Артем Вячеславович |
16. |
Зайченко Юлія Іванівна |
17. |
Замула Сергій Васильович |
18. |
Іванчук Ірина Францівна |
19. |
Іващенко Владислав Іванович |
20. |
Камінська Ілона Василівна |
21. |
Карішен Руслан Анатолійович |
22. |
Карманська Яна Юріївна |
23. |
Карпенко Олег Анатолійович |
24. |
Клебан Юрій Орестович |
25. |
Клепар Ігор Іванович |
26. |
Климчук Сергій Васильович |
27. |
Ковальський Дмитро Вікторович |
28. |
Козирев Юрій Павлович |
29. |
Корнієнко Андрій Андрійович |
30. |
Корчинська Вікторія Андорівна |
31. |
Кравець Вадим Владиславовича |
32. |
Крига Андрій Анатолійович |
33. |
Куманська-Нор Оксана Павлівна |
34. |
Куц Олена Андріївна |
35. |
Кушнерик Юрій Анатолійович |
36. |
Лашин Олександр Володимирович |
37. |
Макаренко Олександр Юрійович |
38. |
Мікрюков Олексій Валерійович |
39. |
Москальова Світлана Валеріївна |
40. |
Неїжкаша Олександр Сергійович |
41. |
Овчаренко Антон Сергійович |
42. |
Паденко Денис Ігорович |
43. |
Петровський Валентин Анатолійович |
44. |
Поставничий Руслан Васильович |
45. |
Пронін Денис Сергійович |
46. |
Севрук Юрій Сергійович |
47. |
Сіренко Микола Миколайович |
48. |
Скакун Ігор Анатолійович |
49. |
Слуцький Олег Миколайович |
50. |
Смачило Іванна Василівна |
51. |
Солодка Анастасія Сергіївна |
52. |
Спаський Андрій Юрійович |
53. |
Стартанович Дмитро Володимирович |
54. |
Стецій Володимир Степанович |
55. |
Стоян Віктор Васильович |
56. |
Терещенко Віктор Сергійович |
57. |
Тонкович Ольга Анатоліївна |
58. |
Тракало Андрій Васильович |
59. |
Фартушок Назар Богданович |
60. |
Фещенко Віктор Мілентійович |
61. |
Філатов Сергій Васильович |
62. |
Хальзєв Сергій Іванович |
63. |
Четвертак Лариса Віталіївна |
64. |
Чуб Антон Володимирович |
65. |
Чупін Владислав Володимирович |
66. |
Шрамова Олександра Сергіївна |
67. |
Юхта Оксана Григорівна |
68. |
Ядрихінський Богдан Валерійович |