01-11-200500:00

Івано-Франківщина бореться за підвищення правової та політичної культури населення

Працівники Івано-Франківського обласного управління юстиції разом з представниками Головного управління правової роботи та внутрішньої політики облдержадміністрації провели спільну нараду-семінар на тему: „Взаємодія управлінь щодо застосування чинного законодавства при здійсненні своїх повноважень".

Відкрив нараду та привітав її учасників начальник обласного управління юстиції Петро Черепій.

На нараді-семінарі розглядалася низка важливих питань. Присутні обговорили програму підвищення правової та політичної культури населення на 2005-2006 роки, зокрема діяльність Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення; зосередили увагу на необхідності взаємодії обласного управління юстиції та відповідного підрозділу облдержадміністрації щодо питань правової освіти населення. В центрі уваги присутніх на семінарі було обговорення питань дотримання норм чинного законодавства при проведенні державної реєстрації відомчих нормативно-правових актів, а також здійснення перевірок стану правової роботи в райдержадміністраціях та місцевих виконавчих комітетах.

Перший заступник начальника обласного управління юстиції Володимир Ковальчук наголосив на правових аспектах та проблемних питаннях виборчого законодавства, зазначивши їх актуальність напередодні проведення в країні виборів народних депутатів України.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: press@minjust.gov.ua