10-06-201616:15

Жителі Дніпропетровщини зможуть отримати 8 додаткових онлайн послуг виконавчої служби, - Павло Петренко

«Ці 8 сервісів дають можливість українцям не витрачати свій час і отримати ті чи інші послуги через Інтернет, не приходячи зайвий раз до виконавця. З одного боку запровадження цих онлайн сервісів – це зручно для громадян, а з іншого – такий крок ліквідовує будь-яку можливість для корупції», - зазначив очільник Мін’юсту.

Він подякував керівництву регіону за ініціативність і готовність приєднуватися до усіх пілотних проектів, які спрямовані на забезпечення громадян зручними й комфортними сервісами.

За його словами, Дніпропетровщина стала одним з найбільших острівців реалізації новацій, які запроваджуються Міністерством юстиції та іншими державними органами.

«Наша спільна задача – зробити усе можливе, щоб такі острівці з’явилися в усіх куточках країни. Ми маємо ділитися досвідом, досягненнями та помилками, які виникали при запровадженні новацій. Політична воля найвищого керівництва держави на це є. Тільки коли український громадянин відчує, що держава перестає бути репресивним механізмом, а стає консультантом і надає сервіси, він довірятиме владі і відчуватиме себе захищеним», - зауважив Павло Петренко.

Він також поінформував присутніх, що з моменту запуску у квітні минулого року електронними сервісами Міністерства юстиції скористалися понад 3 млн українців. При цьому, близько 80 тис. громадян скористалися послугою онлайн заявки на реєстрацію шлюбу, яка була запущена восени минулого року.

Послуги у сфері примусового виконання рішень судів та інших органів, які можна отримати онлайн на порталі державних послуг iGov.org.ua:

  • надання довідок про неотримання аліментів, або розмір аліментів (для отримання тимчасової державної допомоги);

  • надання розрахунку зі сплати аліментів;

  • запису на особистий прийом до керівника органу державної виконавчої служби;

  • надання зразків документів для звернення до органів державної виконавчої служби;

  • надання відомостей про платіжні реквізити органів державної виконавчої служби;

  • отримання інформації про хід виконавчого провадження;

  • надання заяви на ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження;

  • форма для подання запиту фізичною особою про надання публічної інформації.