29-11-200600:00

Кабмін завершив формування керівного складу Державної виконавчої служби

Кабінет Міністрів призначив першого заступника та заступників директора Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, на яку покладено функції примусового виконання судових рішень в країні. Відповідні постанови ухвалені сьогодні, 29 листопада, в ході урядового засідання.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, першим заступником директора Департаменту державної виконавчої служби постановою Кабінету Міністрів призначено Івана Капуша. До цього призначення І. Капуш працював начальником Державної виконавчої служби м. Києва.

Іншими двома постановами Кабміну заступниками директора Департаменту державної виконавчої служби призначено Ігора Чубара та Світлану Попову.

І. Чубар працював в Секретаріаті Президента України завідувачем відділу Головної державно-правової служби.

С. Попова працювала начальником відділу Державної виконавчої служби.

Директор державної виконавчої служби, а також його заступники призначаються Кабінетом Міністрів України за поданням Міністра юстиції.

***Як повідомлялося, 15 листопада постановою Кабміну було звільнено Олександра Кузя з посади директора Департаменту державної виконавчої служби.

22 листопада на цю посаду було призначено Вікторію Тісногуз. А також було звільнено з посади першого заступника Департаменту державної виконавчої служби Богдана Бачука.

15 листопада Кабінет Міністрів також ухвалив та вніс на розгляд парламенту проект закону, яким пропонує реформувати органи Державної виконавчої служби - ліквідувати Державний департамент виконавчої служби та утворити відповідний структурний підрозділ у складі Міністерства юстиції України.

З 2005 року Департамент діяв як урядовий орган державного управління у складі Мін’юсту, а органи виконавчої служби були виведені з підпорядкування територіальних органів юстиції. Проте подібна структура, за словами Олександра Лавриновича, не створювала можливостей для ефективного контролю за діяльністю органів виконавчої служби, на які покладені функції з примусового виконання судових рішень.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: press@minjust.gov.ua