13-09-202315:31

Керівництво Мін'юсту обговорило вдосконалення судової системи України з міжнародними партнерами

Заступниця Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Людмила Сугак, заступниця Міністра юстиції України Олена Висоцька та заступник Міністра юстиції України Олександр Банчук провели зустріч із представниками Проєкту ЄС «Pravo-Justice II», агенством «Expertise France Groupe AFD» та Представництвом ЄС в Україні.

На початку зустрічі голова Проєкту Оксана Цимбрівська представила робочий план третьої фази Проекту («Pravo-Justice III»).

Людмила Сугак висловила подяку представникам Проєкту за  підтримку, яка надавалась в рамках другої фази, а також сподівання на подальшу плідну співпрацю під час реалізації третьої фази Проекту, зокрема в частині долучення до імплементації Ukraine Facility/Ukraine Plan на 2024-2027 роки по блокам «судочинство» та «банкрутство».

Олександр Банчук виступив з питанням подальшої підтримки цифрового інструменту «Онлайн моніторинг» для збору та аналізу інформації в межах роботи над моніторингом нормативно-правових актів.

Під час зустрічі також було порушено питання надання міжнародної технічної допомоги у пенітенціарній сфері.

За словами Олени Висоцької наразі для пенітенціарної системи України актуальними залишаються такі питання:

  • створення мобільного застосунку, що спрощує життя клієнтів та працівників органів пробації;
  • психологічної допомоги засудженим;
  • будівництва та реконструкції в'язничної інфраструктури і забезпечення установ виконання покарань камерами відео спостереження та нагрудними відео реєстраторами (боді-камерами);
  • створення табору для військовополонених рф.

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/zustrich-kerivnitstva-ministerstva-z-predstavnikami-proektu-pravo-justice-ii-agentstva-expertise-france-groupe-afd-ta-predstavnitstva-es-v-ukraini-kiiv-12-veresnya-2023-roku