17-11-202312:45

Керівництво Мін’юсту зустрілося з Головою Офісу Ради Європи в Україні

Міністр юстиції України Денис Малюська, заступниця Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Людмила Сугак та Уповноважена у справах Європейського суду з прав людини Маргарита Сокоренко провели зустріч з Головою Офісу Ради Європи в Україні Мачеєм Янчаком та керівниками проєктів Ради Європи в Україні.

Зустріч була організована з метою обговорення стану виконання вже існуючих проєктів Європейського союзу та Ради Європи, включно з викликами й потребами, які пов’язані з реалізацією таких проєктів в межах діяльності Офісу Ради Європи в Україні. Зокрема, сторони наголосили на важливості реалізації проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки в’язничної реформи в Україні Плюс» (Проєкт SPERU+). Цілями проєкту є подальший перегляд існуючих та запровадження нових принципів сучасного управління пенітенціарною установою відповідно до стандартів і найкращих практик РЄ, включаючи усунення недоліків, виявлених у рішеннях ЄСПЛ проти України.

Зазначалося, що в умовах безпрецедентного повномасштабного вторгнення, яке було розпочато рф, Міністерство юстиції продовжує активну роботу щодо здійснення представництва України в ЄСПЛ під час розгляду справ про порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, координації виконання його рішень, а також інформування Комітету Міністрів РЄ про хід виконання таких рішень.

Керівництво Міністерства юстиції висловило вдячність представникам Офісу РЄ в Україні за всі зусилля, що докладаються Радою Європи. А також відзначило постійну підтримку партнерів в процесі впровадження реформ в Україні в умовах повномасштабної збройної агресії рф. Представники Офісу Ради Європи в Україні подякували українській стороні за відкритість до співробітництва і засвідчили про готовність й надалі надавати допомогу з питань міжнародного співробітництва й сприяти підвищенню рівня професійної співпраці.

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/kerivnitstvo-minyustu-zustrilosya-z-golovoyu-ofisu-radi-evropi-v-ukraini-kiiv-16-listopada-2023-roku