07-09-202310:50

Керівництво Мін'юсту зустрілося зі Спеціальним уповноваженим Президента Французької Республіки з питань економічної допомоги та відбудови

Заступники Міністра юстиції України Людмила Сугак та Олександр Банчук зустрілися зі Спеціальним уповноваженим Президента Французької Республіки з питань допомоги та відновлення України паном П’єром Ельброном і Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні паном Гаельем Весьєром.

Метою зустрічі стало обговорення виконання 7 рекомендацій ЄС, які містяться у Висновку Європейської Комісії щодо заявки України на членство в Європейському Союзі, а також питань, пов’язаних із реформою правосуддя  в рамках  Плану ЄС для України.

Заступник Міністра юстиції Олександр Банчук поділився з французькою делегацією в цілому інформацією про реформу системи правосуддя та детально зупинився на питаннях процедури добору кандидатів на посади суддів з метою підвищення якості та незалежності судової влади, а також про майбутні законодавчі зміни.

Заступниця Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Людмила Сугак поінформувала про стан виконання семи рекомендацій ЄС, в рамках повноважень Міністерства, а також  щодо поточної діяльності над концептуальною запискою до Плану відновлення України і подальших кроків у розробці та реалізації самого Плану.

Також сторони обговорили результати проведення оцінки адаптації законодавства України до права ЄС, існуючі проєкти міжнародної технічної допомоги  та потреби Міністерства юстиції в технічній допомозі, яку може надати Франція.

Французька сторона висловила готовність до подальшої двосторонньої співпраці, підтримки Міністерства юстиції в рамках реалізації Плану відновлення України, а також у напрямі реалізації реформ на шляху до членства в ЄС.

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/zustrich-kerivnitstva-ministerstva-zi-spetsialnim-upovnovajenim-prezidenta-frantsii-z-pitan-dopomogi-ta-vidnovlennya-ukraini-kiiv-06-veresnya-2023-roku