25-06-200300:00

Колегія Мін'юсту рекомендує звільнити львівського начальника управління юстиції

Колегія Мін\'юсту рекомендує звільнити львівського начальника управління юстиції

Колегія Міністерства юстиції рекомендує звільнити начальника львівського обласного управління юстиції. Така постанова була ухвалена 25 червня 2003 року на розширеному засіданні колегії Мін\'юсту після оприлюднення результатів перевірки львівського управління юстиції.

У ході перевірки були виявлені грубі порушення майже по всім напрямкам роботи управління юстиції. Зокрема, була визнана незадовільною діяльність державної виконавчої служби, нотаріату, РАГСів. Не задовільняє вимог існуючого законодавства рівень ведення документації, систематизація законодавства, шляхи вирішення кадрових та фінансових питань, а також майже відсутня робота щодо правовій освіті населення.

Серед чинників, які призвели до грубих порушень у Львівському обласному управлінні юстиції, на колегії було названо незадовільну роботу керівника цього управління.Колегія взяла до уваги також висновки і рекомендацію щодо звільнення з посади начальника обласного управління юстиції ухвалені Комітетом по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією Верховної Ради України. Міністр юстиції Олександр Лавринович погодився, що таке відношення до виконання своїх обов\'язків є безвідповідальним і неприпустимим.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: ilchenko@minjust.gov.ua