04-04-201619:25

Конкурсна комісія розпочала відбір останнього члена НАЗК, - Наталія Севостьянова

«Сьогодні відбулося чергове засідання Конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства з питань запобігання корупції. Ми вже маємо 4 членів НАЗК, які запустили роботу превентивного антикорупційного органу. Тож нині перед комісією стоїть завдання вибрати останнього – п’ятого члена НАЗК», - зазначила заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова.

За її словами, документи на конкурс подали 21 кандидат. Члени комісії проаналізували подані документи за формальними ознаками: правильністю подачі та наявністю усього передбаченого пакету.

«За результатами засідання були відсіяні 2 кандидати. 19 претендентів перейшли до наступного етапу», - поінформувала перший заступник Міністра юстиції.

Вона також повідомила, що кандидати, які пройшли перший етап відбору, мають підготувати та заповнити картки самооцінювання, а також написати есе на тему: «Шляхи забезпечення ефективності діяльності НАЗК та моя участь у її роботі». Формат есе: до 3 сторінок друкованого тексту шрифтом Times New Roman (14 кегель, міжрядковий інтервал 1,15). Строк подачі анкет та есе – до 18:00 13 квітня.

«На наступному засіданні комісії ми визначимо фіналістів, які пройдуть спец перевірку, після якої й буде визначено останнього члена НАЗК», - резюмувала Наталія Севостьянова.

 

Список кандидатів, які пройшли до другого етапу відбору:

БОЖКО Микола Петрович

ГУРА Юрій Миколайович

ДУДАР  Віктор Васильович

ЗОНТОВ Олег Вячеславович

КАМІНСЬКИЙ Павло Васильович

КАРМАЗИН Роман Васильович

КУПРІЙ Володимир Олександрович

МАШТАБЕЙ Сергій Валентинович

МАЦІЙЧУК  Олександр Анатолійович

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Олег Олексійович 

ПРОХОРЕНКО Олексій Якимович

СЕРГІЄНКО Юрій Вікторович

СЕРЬОГІН Олександр Юрійович

СІРЕНКО Дмитро Олександрович

СПИРИДОНОВ Олег Володимирович

ХАВРОНЮК Микола Іванович

ШТУРХЕЦЬКИЙ Сергій Володимирович

ЛЕЛЮК Валерій Віталійович

СОЛОДУН Олег Вікторович