31-08-200400:00

Методи ліквідації правової неграмотності населення органами юстиції східних та південних областей України визнані найкращими

Оргкомітет Всеукраїнського огляду-конкурсу на краще забезпечення правової освіти населення визначив переможців півфіналу – 8 обласних управлінь юстиції, чия правоосвітницька робота в регіонах визнана найкращою.

Як повідомила голова оргкомітету, заступник Міністра юстиції України Лідія Горбунова, переможець конкурсу буде визначатися серед органів юстиції п′яти східних та південних регіонів – Донецького, Полтавського, Кіровоградського, Одеського, Чернігівського та Криму. В фінал також вийшли два управління юстиції центральних областей України – Вінницької та Хмельницької. Жодного західного регіону в фіналі представлено не буде.

Критеріями оцінки роботи органів юстиції на краще забезпечення правової освіти населення, за словами Лідії Горбунової, були, зокрема, кількість правоосвітницьких заходів, проведених у регіоні, а також кількість публікацій з правороз′яснювальної тематики у регіональних засобах масової інформації.

У той же час, повідомила Лідія Горбунова, західні регіони України переважають серед фіналістів іншого конкурсу – міжвідомчих координаційно-методичних рад з питань правової освіти населення.

Міжвідомча співпраця органів юстиції, органів внутрішніх справ, закладів освіти та засобів масової інформації у правоосвітницькій діяльності визнана найкращою в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській та Рівненській областях. У фінал також вийшли міжвідомчі ради Київської та Житомирської областей. Східні області у фіналі представлять Харківська, Запорізька та Херсонська області.

Фінали обох конкурсів відбудуться у грудні цього року. Найкращий досвід правової освіти населення буде рекомендований органам юстиції для застосування по всій Україні.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua