21-03-200300:00

Міністр юстиції України провів консультації з питань правового реформування з міністром юстиції Баварії

Консультації з питань реформування правової системи були проведені Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем та державним міністром юстиції Баварії Манфредом Вайссом 21 березня 2003 року в Мюнхені. Робоча зустріч міністрів відбулася під час візиту українського Міністра до Німеччини з метою участі в семінарі "Реформи в сфері юстиції в Центральній та Східній Європі", що відбувся з 19 по 21 березня 2003 року.

У ході зустрічі Манфред Вайсс наголосив на тому, що відчуває "можливості та відповідальність щодо допомоги країнам Півдня та Сходу в процесі наближення правових реформ до норм Європейського Союзу". Державний міністр повідомив, що за бажання України, міністерство юстиції Баварії може стати одним із учасників процесу реформування правової системи України в плані адаптації до законодавства Європейського Союзу.

Міністри детально обговорили систему виконання судових рішень в Баварії та Україні. Манфред Вайсс поінформував українського міністра про систему підготовки нормативних актів, насамперед законопроектів, які готуються до Ландстагу (парламенту Баварії).

В ході візиту до Мюнхена Олександр Лавринович також провів бесіди з міністрами юстиції Угорщини, Болгарії, Чехії та Словаччини. Відбувся обмін думками щодо роботи по адаптації законодавства східноєвропейських країн до законодавства ЄС та щодо особливостей функціонування систем юстиції цих країн.

"Відбувся консультативний обмін думками, який завжди є корисним для того, щоб знати, як інші вирішують схожі проблеми." - прокоментував результати бесід з колегами Міністр юстиції України Олександр Лавринович.

21 березня український міністр також взяв участь у зустрічі учасників семінару з державним урядом Баварії.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua