31-05-200500:00

Мін‘юст наполягає на дотриманні Закону України ''Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності''

Згідно з вимогами цього Закону регуляторні нормативно-правові акти міністерств й інших центральних органів виконавчої влади підлягають погодженню з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва.

За період з 1 січня по 19 травня цього року Міністерство юстиції України зареєструвало 82 поданих на державну реєстрацію нормативно-правових акти. З цієї кількості 16 актів не відповідали вимогам зазначеного Закону і поверталися Мін`юстом на погодження з Держпідприємництвом. Крім того, Мін'юст відмовив у реєстрації двох не погоджених з Держпідприємництвом нормативно-правових актів.

Це, зокрема, накази: Держкомзему від 22 грудня 2004 року № 410 "Про проведення рецензування звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок" і Держмитслужби від 24 березня 2005 року № 207 "Про внесення змін до Порядку застосування митних режимів переробки на митній території України та переробки за межами митної території України". У встановленому порядку зазначені накази скасовані органами, що їх видали.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 279-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua