07-05-200300:00

Мін'юст оголосив серію тендерів для визначення організацій, що реалізовуватимуть арештоване майно

Міністерство юстиції України оголосило серію тендерів на право реалізації майна, арештованого Державною виконавчою службою Мін\'юсту за рішеннями судів. Як повідомив прес-службі Мін?юсту Міністр юстиції України Олександр Лавринович, тендери для визначення спеціалізованих торгівельних організацій, що отримають право реалізовувати арештоване майно, проводитимуться вперше. Ідея тендерів втілена з метою визначити організації, які найбільш ефективно реалізовуватимуть майно, арештоване державними виконавцям при виконанні рішень судів.

За словами Міністра, для участі в конкурсі запрошені всі спеціалізовані торгівельні організації, незалежно від форм власності, які бажають та мають право здійснювати реалізацію майна або операції з нерухомістю, мають відповідні ліцензії та досвід роботи у сфері зберігання й реалізації арештованого майна не менше двох років.

Тендери, які відбудуться у приміщенні Міністерства юстиції України, будуть проведені по трьох конкурсних регіонах. 12 травня 2003 року - по Південно-Східному (АР Крим, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Харківська, Херсонська області та м.Севастополь). 14 травня - по Центральному (Житомирська, Київська, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Сумська, Черкаська, Чернігівська обасті та м.Київ). 16 травня - по Західному (Вінницька, Волинська, Івано-Франківська, Закарпатська, Львіська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області).

Олександр Лавринович повідомив, що на сьогоднішній день до відділів Держаної виконавчої служби Мін?юсту та його обласних управлінь надійшли заявки для участі в конкурсі в абсолютно усіх конкурсних регіонах. Найбільше організацій, що мають бажання взяти участь у тендері на право реалізації арештованого майна, зареєстровано в м.Києві - 25. Найменше у Кіровоградській області - 4. Крім того, по 5 організацій подало заявку в Луганській та Потавській областях. По 6 організацій - у Вінницькій, Донецькій, Закарпатській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Чернівецькій областях та м. Севастополі. По 7 - у Миколаївській та Рівненській областях. По 8 - у Запорізькій, Івано-Франківській, Львівській таЧернігівській. По 9 - у Волинській, Хмельницькій та Черкаській. 12 організацій - в АР Крим. 13 - в Київській області. 14 - в Житомирській та Одеській області. 16 - в Дніпропетровській області.

Серед найбільш активних претендентів, що подали заявки на участь у тендері у всіх або в більшості адміністративно-териториальних одиниць - Українська універсальна біржа, СДП "Укрспецюст", ДП МВС України "Спецсервіс", Національна мережа аукціонних центрів та аукціонні центри ДАК "НМАЦ".

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua