11-06-201910:50

Мін’юст провів серію мотиваційних тренінгів для працівників ДРАЦСів по всій Україні

Змінюються часи, а ми разом з ними. З метою постійного вдосконалення та покращення якості обслуговування населення Міністерством юстиції України ініційовано проведення мотиваційних тренінгів для працівників органів ДРАЦС усіх регіонів. Про це повідомила начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Ірина Дубиківська.

З початку року проведено вже 14 таких тренінгів. Останній відбувся у Чернівецькій області за участі начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану Ірини Дубиківської. «Обговорювали найпопулярніші послуги та їх надання в найбільш оптимальний для громадян спосіб. Саме тому Мін'юст запровадив відкриття офісів формату Open Space - сучасних відкритих сервісів, які обслуговують заявників згідно з європейськими стандартами», - зазначила Ірина Дубиківська.

Так, з моменту відкриття в місті Києві першого Open Space 30 листопада 2017 року в Україні запрацював 29-й офіс нового формату. Зокрема, 10 червня 2019 року відкрито такий офіс на базі Вижницького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

Нині в Open Space ви можете отримати повний спектр послуг з питань державної реєстрації. Працюємо для вас!