15-04-201911:45

Мін’юст та Міжнародна організація права розвитку (IDLO) підписали План спільних дій

В Міністерстві юстиції відбулось урочисте підписання Плану спільних дій між Міністерством юстиції України та Міжнародною організацією права розвитку (IDLO). Зі сторони Мін’юсту документ підписала заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, зі сторони партнера - директор IDLO в Україні Леван Дучідзе.

Підписаний документ стосується реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Розвиток потенціалу виконавчої служби України – посилення виконання судових рішень (Етап ІІ)», основна мета якого – надання Європейським банком реконструкції та розвитку технічної та експертної допомоги для покращення ефективності виконання судових рішень в Україні.

За словами учасників підписання, наразі основними завданнями є:

- надання консультаційної допомоги Міністерству юстиції України в частині інституційного розвитку системи примусового виконання рішень;

- розроблення та забезпечення підготовки тренерів для визначених місцевих експертів;

- розроблення та започаткування програми початкової підготовки державних та приватних виконавців;

- розроблення та започаткування програми безперервного навчання державних та приватних виконавців.

Крім цього, відповідно до Плану спільний дій передбачається надання допомоги у покращенні роботи центрів виконання рішень, які на сьогодні функціонують у п’яти регіонах (Дніпропетровська, Луганська, Сумська, Одеська області та в м. Києві) як експериментальний проект у сфері примусового виконання рішень.

«Маю надію, що погоджений і підписаний План дій принесе в майбутньому не тільки прогресивні якісні показники, а й кількісні, що покращить загальну тенденцію до посилення виконання судових рішень в Україні», - наголосила Світлана Глущенко.

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/minyust-ta-mijnarodna-organizatsiya-prava-rozvitku-idlo-pidpisali-plan-spilnih-diy-kiiv-12-kvitnya-2019-roku