27-05-202015:59

Мін’юст та Мінветеранів домовились про створення робочої групи з взаємодії щодо засуджених, які є ветеранами війни

Заступниця Міністра юстиції України Олена Висоцька провела зустріч із заступником Міністра у справах ветеранів Олексієм Ілляшенком, під час якої сторони обговорили права засуджених, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

На зустрічі також були присутні начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій Гречанюк, начальник відділу соціальної підтримки Директорату соціального захисту Міністерства у справах ветеранів Олег Медведчук та в.о. начальника управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту Валерій Калівошко.

«На даний час в установах виконання покарань перебувають 149 осіб-ветеранів війни. Сьогодні є потреба у розробці реабілітаційних програм, програм підготовки до звільнення та успішної адаптації у суспільстві після звільнення засуджених, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в АТО та отримали статус учасника бойових дій», - зазначила Олена Висоцька.

З метою реалізації прав, передбачених законом «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» під час зустрічі було обговорено питання щодо створення спільного наказу про взаємодію Департаменту з питань виконання кримінальних покарань та Міністерства у справах ветеранів.

В результаті зустрічі присутні домовились створити робочу групу з взаємодії щодо осіб, які відбувають покарання і є ветеранами війни (учасники бойових дій).