24-06-200400:00

Мін‘юст України виграв тендер Програми розвитку ООН на реалізацію проекту щодо правового забезпечення рівності чіловіків та жінок в системі органів виконавчої влади

Центр правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України виграв тендер Програми розвитку ООН в Україні на реалізацію проекту “Правове забезпечення реалізації політики гендерної рівності в системі органів виконавчої влади”. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович.

В рамках проекту Мін‘юст формуватиме правову політику та законодавчу базу з питань забезпечення рівності чоловіків та жінок в системі органів виконавчої влади. В кінцевому результаті проект має на меті корегування або компенсацію соціальної чи історичної несправедливості та дискримінації відносно різних груп українського суспільства.

Відповідно до проекту впроваджувати гендерні підходи у діяльність органів виконавчої влади України планується в десять етапів.

Зокрема, повідомив Міністр, на першому етапі має бути визначенні повноваження посадових осіб, що будуть відповідальними за забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок в системі органів виконавчої влади України. А також повноваження центрального органу виконавчої влади, що координуватиме питання гендерної рівності.

В рамках проекту планується оприлюднення щорічного звіту з розвитку гендерних питань в Україні

. Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua