20-12-201713:46

Мін’юст закликає народних депутатів утриматися від силового проникнення у адмінбудівлі, прикриваючись депутатським мандатом

Сьогодні о дев’ятій годині ранку до приймальні Міністра юстиції Павла Петренка увірвалася група з 30 людей, очолюваних народним депутатом Сергієм Капліним. Народний депутат та невстановлені на даний момент особи виламали двері та захопили приміщення адміністративної будівлі Міністерства юстиції.

Представники Мін‘юсту повідомили групі людей, яка увірвалася до міністерства, що Міністр юстиції перебуває у Кабінеті міністрів на урядовій нараді, а після цього братиме участь у засіданні Уряду, яке традиційно проходить кожної середи.

Ця інформація не викликала жодної реакції, а група громадян, які разом з депутатом Капліним увірвалися до відомства, у грубій формі заявила про небажання покинути адміністративну будівлю. Звільнити службові приміщення від захоплювачів вдалося лише після прибуття співробітників Національної поліції, які виконали свої обов‘язки та вивели людей з території адмінбудівлі.

Співробітники Міністерства юстиції надали правоохоронцям усі необхідні свідчення та відеозапис з камер спостереження, який підтверджує факт грубого захоплення приміщень громадянами під керівництвом народного депутата Сергія Капліна.

Мін’юст окремо наголошує на готовності діалогу як з народними депутатами, так і з громадянам без необхідності незаконного проникнення в адміністративну будівлю. Ми закликаємо народних депутатів утриматися від силового проникнення в адміністративні будівлі, прикриваючись своїм депутатським мандатом.

Водночас ми наголошуємо, що Мін’юст не піддається на подібні провокації та відверте хуліганство.