24-03-202015:38

На час карантину розгляд скарг у сфері державної реєстрації відбувається одноособово впродовж 24 годин

З метою запобігання поширенню вірусу COVID-19 на час карантинних обмежень Офіс протидії рейдерству змінив порядок своєї роботи.

З 14 березня 2020 року розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації прав або територіального органу Міністерства юстиції України відбувається одноособово, без запрошення скаржників і заінтересованих осіб, упродовж 24 годин.

«У Міністерства юстиції України є інструменти для миттєвого реагування на незаконні дії державних реєстраторів. Розгляд відповідної скарги здійснюється Мін’юстом невідкладно і одноособово, відповідно до положень пункту 8 Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1128.

Офіс протидії рейдерсту продовжує стояти на варті прав та інтересів законних власників. В умовах карантинних обмежень ми не на мить не припиняли своєї роботи: справи на реєстраційні дії розглядаються в одноособовому порядку щодня!», — пояснює Ольга Оніщук, заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації.

Подати скаргу можна через портал державних послуг iGov https://igov.gov.ua/service/333/general

або через поштові скриньки, розташовані в центральній будівлі Мін'юсту та Офісі протидії рейдерству.

Також проводжує працювати гаряча лінія 044-237-09-96 для отримання консультацій. 

Залишайтеся вдома! Бережіть здоров’я  — своє і ваших близьких! А про безпеку вашого майна потурбується держава!