07-09-200600:00

На Львівщині працівники юстиції провели виїзні прийоми громадян

Понад 40 мешканців Сколівського та Яворівського районів на Львівщині під час виїзних прийомів громадян отримали кваліфіковані юридичні консультації від начальника облуправління юстиції Ірини Попович. Консультації стосувалися, зокрема, питань сімейного, житлового, трудового та цивільного права. У виїзних прийомах взяли участь також заступники начальника облуправління юстиції, начальники відділів реєстрації актів цивільного стану та нотаріуси.

Ірина Попович провела зустрічі з керівниками цих районів, де розглядалися питання покращення взаємодії органів місцевої державної влади та місцевого самоврядування з органами юстиції. У ході зустрічей були обговорені також проблеми підвищення якості правового обслуговування населення Львівщини та намічені шляхи підвищення рівня правової освіти і правовї культури.

Після виїзного прийому громадян у Яворівському районі відбувся кущовий семінар з місцевими нотаріусами. На семінарі особливу увагу приділено роз'ясненню практики посвідчення правочинів щодо відчуження об'єктів нерухомого майна, а також розглянуті особливості посвідчення договорів іпотеки, які нотаріуси повинні враховувати у своїй роботі.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: press@minjust.gov.ua