14-06-200600:00

На Прикарпатті перевіряється стан додержання законодавства у сфері виконання покарань

Начальник Івано-Франківського облуправління юстиції Петро Черепій разом із своїми заступниками у приміщенні обласного управління Державного департаменту з питань виконання покарань провів зустріч з місцевими жителями та розглянув їхні скарги з питань діяльності органів і установ виконання покарань. Керівники облуправління також відвідали міський СІЗО. Тут вони зустрілися із засудженими, які відповідно до Кримінально-виконавчого кодексу України тимчасово залишені для господарського обслуговування пенітенціарного закладу, та поспілкувалися з неповнолітніми правопорушниками, ознайомилися з умовами їхнього тимчасового перебування.

Петро Черепій повідомив прес-службі, що на цих зустрічах громадян інформували про те, що Мін'юст розпочав цю роботу після прийняття рішення Кабміну про спрямування і координацію діяльності Державного департаменту з питань виконання покарань через Міністра юстиції. З метою проведення перевірки стану додержання законодавства у сфері виконання покарань та усунення порушень керівники розглянули скарги затриманих та засуджених.

Начальник облуправління також повідомив, що протягом наступного тижня він проведе зустрічі із громадянами, які перебувають у місцях позбавлення волі, в Коломийській виправній колонії, Галицькому жіночому виправному центрі та в Долинській виправній установі. Петро Черепій відзначив, що в цих зустрічах, зокрема, братимуть участь представники обласної телерадіокомпанії, яка щомісячно спільно з облуправлінням юстиції готує тематичні радіопередачі „Наше право". Отже, ці заходи та їх результати висвітлюватимуться у засобах масової інформації.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: press@minjust.gov.ua