10-06-200500:00

На прямій телефонній лінії Мін`юсту - Перший заступник Міністра юстиції України Анатолій Заєць

10 червня 2005 року в Мін`юсті відбулася пряма телефонна лінія. Протягом двох годин на запитання громадян відповідав Перший заступник Міністра юстиції України Анатолій Заєць .

Запитання стосувалися діяльності державних виконавців, суддів, оскаржень рішень судів, вчинення нотаріальних дій, питань законодавства про працю, сімейного законодавства, розподілу майна при розлученні тощо. Одне зі звернень стосувалося необхідності вдосконалення законодавства щодо врегулювання прав опікуна інваліда з дитинства.

Працівники дніпропетровського підприємства "Дніпрометробуд" скаржилися на невиплату заробітної плати з березня 2005 року. Вони повідомили, що у випадках оскарження таких дій керівництва у суді робітників переводили на нижчі посади. Разом з тим, вони просили ініціювати звернення до прокуратури Дніпропетровська з метою перевірки дотримання норм законодавства про працю підприємством "Дніпрометробуд".

В ході прямої телефонної лінії Анатолій Заєць дав відповідні доручення присутнім керівникам структурних підрозділів Мін`юсту. Під час прямої телефонної лінії поради, консультації та правову допомогу отримали 13 громадян.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 279-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua