16-05-201911:07

Наталя Бєлашова: Первинна профспілкова організація Міністерства юстиції започатковує для членів профспілки та їх сімей тури вихідного дня

Голова Первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України Наталя Бєлашова інформує, що профспілкою започатковано закордонні тури вихідного дня.

Під час травневих свят було організовано тур «Угорщина–Австрія–Чехія». Профспілчани відвідали три найкрасивіші столиці Європи: Будапешт, Відень та Прагу.

Так, у Будапешті наші колеги завітали до Будайскої фортеці, церкви Матяша, королівського палацу та середньовічного кварталу.

Під час візиту до Відня ознайомились з культурними пам’ятками австрійської столиці – замками, парками та музеями.

Візит до Праги, одного зі старовинних міст світу, залишив приємні спогади про знаменитий Празький град з собором Святого Віта, Староміську площу та  костел Божої Матері, історико-архітектурний заповідник Вишеград, готичний Карлів міст, будівлі Національного музею та Національного театру.

Члени профспілки отримали позитивні емоції та неповторні враження, адже для когось дана подорож виявилась першою закордонною поїздкою.

«У світі є місця, що подобаються, є ті, що западають в душу, ті, що підкорюють з першого погляду. Саме такі місця ми змогли відвідати завдяки координаторам профспілки Міністерства юстиції України. Адже ні для кого не секрет, що Будапешт, Відень і Прага – міста з абсолютно неперевершеною атмосферою безпосередності. Кожне місто має свою історію, старовинну архітектуру, яка прекрасно поєднується  з новими будівлями, та свою неповторну авторську кухню», – зазначив Євген Пікож, заступник начальника Відділу контролю Департаменту комунікації, документообігу та контролю.

«За такий короткий проміжок часу не встигнеш ознайомитись з усіма визначними пам’ятками, що розташовані в кожному з міст. Однак емоції від таких подорожей, особливо в теплій атмосфері та дружньому колективі, завжди залишаються найприємнішими та надихають на нові відкриття і досягнення, дарують безцінні моменти», – зауважила Наталя Шашкова, начальник відділу з питань містобудування, транспорту та телекомунікацій Управління цивільного законодавства та правового регулювання бізнесу Департаменту приватного права.

Попереду на членів профспілки очікують цікаві подорожі та незабутні знайомства з мальовничими куточками світу.