08-08-201815:40

Олена Косолапова: Мін'юст оголосив конкурси на посади генеральних директорів у нові Директорати

В межах реалізації реформи державного управління  створено два нових директорати Міністерства юстиції України, а саме: Директорат правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних інститутів і Директорат з питань адміністративної політики.  

Директорат правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних інститутів буде займатися забезпеченням формування державної політики у сферах примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), у сфері банкрутства; визначатиме стратегічні напрями організації експертного забезпечення правосуддя в межах повноважень Міністерства; здійснюватиме моніторинг та оцінювання результатів реалізації державної політики у сферах, які належать до його відання, а також оцінюватиме ефективність здійснення експертного забезпечення правосуддя; здійснюватиме моніторинг впровадження та аналіз ефективності прийнятих законодавчих та інших нормативно-правових актів у сферах правового регулювання виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), банкрутства, судово-експертної діяльності, судоустрою та судочинства, адвокатури та здійснення адвокатської діяльності; забезпечуватиме  нормативно-правове регулювання у вказаних сферах.

Основним завданням Директорату з питань адміністративної політики буде формування державної політики стосовно питань державного управління  у сфері компетенції Мін’юсту,  забезпечення формування державної політики у сферах архівної справи і діловодства, створення і функціонування державної системи страхового фонду. Також до компетенції Директорату буде входити вироблення альтернативних варіантів розв’язання існуючих проблем у сферах державної політики, за формування яких є відповідальним Директорат, здійснення моніторингу та оцінювання результатів реалізації відповідної державної політики, розроблення пропозицій щодо їх продовження або коригуваннята забезпечення нормативно-правового регулювання.

Міністерство юстиції запрошує взяти участь у конкурсах на посади генерального директора Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних інститутів та генерального директора Директорату з питань адміністративної політики.

«Мін’юст є учасником дуже важливої реформи – реформи державного управління. Сьогодні ми зробили черговий важливий крок – створили два нових директорати та оголосили конкурси на посади генеральних директорів. Запрошую всіх бажаючих взяти участь у конкурсах та долучитися до команди Мін’юсту. Змінюємо країну разом!», – зазначила в. о. Державного секретаря, керівник Секретаріату Державного секретаря Міністерства Олена Косолапова.

Вакансії та умови конкурсу дивіться за посиланням: https://minjust.gov.ua/vacancies

Переліки тестових питань на знання спеціального законодавства за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/pereliki-testovih-pitan-na-znannya-spetsialnogo-zakonodavstva