05-04-201811:25

Олена Сукманова: Мін’юст визнав неправомірною реєстрацію Миколи Єременка як в.о. голови Коцюбинської селищної ради

Комісія Мін’юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації визнала неправомірною та скасувала реєстрацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Миколи Єременка як в.о. голови Коцюбинської селищної ради. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

«3 квітня на своєму засіданні Комісія Мін’юсту розглянула скаргу Ольги Матюшиної щодо визнання неправомірною реєстрації Миколи Єременка як в.о. голови Коцюбинської селищної ради. Засідання відбувалося за участі представників обох сторін, реєстратора, який вчинив оскаржувану реєстраційну дію, депутатів селищної ради, народних депутатів, місцевих жителів та представників ЗМІ. Всі мали змогу висловити свою позицію з даного питання», - зазначила О.Сукманова.

Заступник Міністра повідомила, що за результатами розгляду скарги Комісія дійшла висновку, що під час здійснення реєстраційних дій реєстратор порушив норми чинного законодавства. «Комісією було підготовлено відповідний висновок, на підставі якого я підписала наказ про скасування оскаржуваної реєстраційної дії», - зазначила Олена Сукманова.

«Враховуючи певний суспільний резонанс, який був навколо розгляду цієї скарги, хотіла б вкотре наголосити, що Комісія є незалежним органом, яка під час розгляду скарг керується виключно чинним законодавством. І жодні мітинги, втручання народних депутатів, політиків чи інших осіб ніяк не прискорюють розгляд скарги чи іншим чином не впливають на прийняття рішень Комісією», - наголосила О. Сукманова.