13-04-202010:27

Ольга Оніщук: Сервісом «єМалятко» вже скористалося майже 2,5 тисячі батьків

З початку року в окремих містах України запроваджено експериментальний проєкт «єМалятко», завдяки якому у батьків є можливість у закладі охорони здоров’я, в якому народилася дитина, отримати від держави 10 базових послуг, пов’язаних з народженням дитини, за однією заявою.

Вже сьогодні скористатись даною послугою можна у містах Вінниця, Луцьк, Дніпро, Кривий Ріг, Маріуполь, Запоріжжя, Львів, Одеса, Рівне, Харків, Київ та cелі Бузова Києво-Святошинського району Київської області.

«З часу запровадження, цим сервісом скористались 2 460 громадян. Як показує статистика, окрім проведення державної реєстрації народження популярними є послуги реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (2 380), призначення державної допомоги при народженні дитини (1 836) та внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру (1 419)», - повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольга Оніщук.

При цьому вона наголосила, що в подальшому комплексну послугу «єМалятко» буде впроваджено у всіх відділах державної реєстрації актів цивільного стану України.