08-04-202015:09

Ольга Оніщук: За час карантину уклали шлюб більше 5 тисяч пар закоханих

В умовах карантину працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану продовжується якісне надання послуг громадянам.

Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ольга Оніщук повідомила, що з часу введення карантину поєднано 5 138 пар закоханих та проведено 1 753 державних реєстрацій розірвання шлюбу.

«Нагадую, що громадяни мають можливість, не відвідуючи відповідні відділи, подавати документи з питань державної реєстрації шлюбу/розірвання шлюбу, а також отримувати консультацій з цих та інших питань через мережу Інтернет з використанням вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Так, за період карантину через даний сервіс було подано 708 заяв про шлюб та 100 заяв про розірвання шлюбу», - зазначила Ольга Оніщук.

Вона зауважила, що у разі неможливості подати заяву через вебпортал з 8 квітня 2020 громадяни зможуть прийти на прийом до відповідного відділу ДРАЦС за попереднім записом по телефону. Такі заходи запроваджені з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби та збереження здоров’я громадян.