15-03-202308:46

Онлайн-курс про адмінпроцедуру: як розібратися з новими правилами, процедурами та вчасно підготуватися до набрання Законом чинності

«15 грудня 2023 року набере чинності Закон «Про адміністративну процедуру». Тож, до цього часу сотні законів і підзаконних актів підлягатимуть перегляду та приведенню у відповідність до цього Закону. Аби допомогти державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, суддям адміністративних судів, фахівцям із приватного сектору здобути необхідні знання та підготуватись до майбутніх змін, було розроблено та запущено інтерактивний онлайн-курс «Загальна адміністративна процедура». Наразі його успішно пройшли вже майже 2 000 слухачів», – повідомляє заступник Міністра юстиції України Олександр Банчук.
Курс «Загальна адміністративна процедура» – це онлайн-компонент програми підвищення кваліфікації державних службовців. Він передбачає вивчення лекційного матеріалу, виконання тестових завдань, опрацювання реальних кейсів і додаткових ресурсів, а також обговорення на форумі. Він містить 12 відеолекцій, у яких пояснюються основні положення та новели Закону України «Про адміністративну процедуру», а також висвітлюються шляхи вирішення колізій та рекомендації по підготовці до реалізації Закону. Відеолекції допоможуть розібратися з новими правилами, процедурами та вчасно підготуватися до вступу Закону в дію у грудні цього року.
Структура курсу:
  Вступ до Закону «Про адміністративну процедуру»;
  Принципи адміністративної процедури;
  Суб’єкти Закону «Про адміністративну процедуру»;
  Початок адміністративного провадження;
  Підготовка справи до вирішення;
  Поняття доказів в адміністративному провадженні;
  Розгляд та вирішення справи;
  Адміністративний акт: форма, структура, правила чинності;
  Адміністративне оскарження;
  Примусове виконання адміністративного акта;
  Відкликання / визнання недійсним адміністративного акта;
  Ймовірні колізії зі спеціальними законами та їх вирішення.
Після успішного проходження всіх тем та складання підсумкового тесту, учасники курсу отримують сертифікат та 0,2 кредиту ЄКТС, що зараховується публічним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування як самоосвіта.
Записатися на курс, а також дізнатися більше про теми та спікерів можна за посиланням: https://cutt.ly/4VZ5eMg
Ознайомитися із Законом «Про адміністративну процедуру”» - https://cutt.ly/bVZ5put
Онлайн-курс створено в рамках проєкту «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), який фінансується Європейським Союзом, у партнерстві з Міністерством юстиції України, Національним агентством України з питань державної служби та Вищою школою публічного управління на замовлення Секретаріату Кабінету Міністрів України.