03-04-201814:09

OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) продає Іллічівський завод залізобетонних конструкцій за 248 млн грн

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) продає майно  Іллічівського заводу залізобетонних конструкцій (Одеська область).

Завод займається виробництвом виробів з бетону для будівництва, виробництво бетонних сумішей, готових для використання, виробництвом деталей стін і перегородок, залізобетонних конструкцій, залізобетонних плит, оптовою торгівлею будівельними матеріалами.

Продаються господарчі будівлі та господарчі споруди на земельній ділянці площею 16,9 га., зокрема: цехи з пропарочними, адміністративно-побутовий корпус, арматурний цех, столярний цех,  компресорна, бетонно-змішувальний цех, транспортного цех та інше.

 “Іллічівський ЗБК — перспективне підприємство як з огляду на потужності, так і з огляду на стратегічне розташування. Залізнична колія зв'язує завод із станцією “Іллічівськ” та  Чорноморським морським торговим портом” - підкреслив генеральний директор ДП “СЕТАМ” Віктор Вишньов.

Опис лоту: https://setam.net.ua/auction/274150

Дата проведення аукціону: 2 травня 2018 року

Стартова ціна: 247 833 520 грн

 

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

 

Веб-сайт OpenMarket: om.gov.ua

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/setam.gov