24-04-201815:55

OpenMarket продає нерухомість та землю Миколаївського суднобудівного заводу за 52,3 млн грн

OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) продає будівлі  та земельну ділянку площею 6,924 га Миколаївського суднобудівного заводу (попередня назва – Завод ім. 61 комунара) за 52,3 млн грн.
Причина продажу – борги по заробітній платі у сумі 30,2 млн грн.
На продаж виставлено адміністративний побутовий корпус площею 15 026,6 кв. м., добудована набережна з берегоукріпленням 400 п.м., залізничні шляхи 300 п. м., автодороги та інші споруди.

Будівлі та споруди знаходяться на правому березі р. Інгул на земельній ділянці площею 6,924 га. На земельну ділянку оформлено право постійного користування.

Основні виробничо-адміністративні будівлі та ГСМ (горизонтально-стапельні місця) — об`єкти незавершеного будівництва. Загальний процент готовності — 40%.

 «Будівлі розташовані в центрі міста Миколаїв, на березі річки. Ділянка обладнана автомобільними й залізничними шляхами. Важливо, що будівлі продаються разом із землею. Об’єкт має величезні перспективи як в плані офісної забудови, так і як виробничий чи складський майданчик», - підкреслив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Він зауважив, що власником вказаного майна є держава в особі концерна «Укроборонпром», в господарському віданні якого перебуває ДП «Миколаївський суднобудівний завод».

З описом лоту можна ознайомитись за посиланням: https://setam.net.ua/auction/276719

Дата проведення аукціону: 21 травня 2018 року.
Стартова ціна: 52 329 247 грн.

OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Веб-сайт OpenMarket: om.gov.ua

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/setam.gov