24-09-202109:08

Органи державної виконавчої служби змусили боржника сплатити 3-річний борг з аліментів

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 165,7 млн грн аліментів. З них 30,7 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні у Другому Суворовському відділі державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів на користь 2 дітей у розмірі 15 000 грн щомісячно, починаючи з серпня 2018 року.

З метою зняття обмеження у праві виїзду за кордон, боржник добровільно сплатив нараховану суму у розмірі 404 516 грн.

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 4,8 млрд грн аліментних платежів. З них 963,8 млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень.