02-03-202113:34

Органи ДВС змусили боржника сплатити 300 тис аліментів

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 106 млн грн аліментів. З них, 21 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні у Першому Київському відділі державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання дитини у розмірі 15 000 тис. грн починаючи з травня 2019 року.

З метою виконання рішення суду державним виконавцем винесено постанову про арешт коштів боржника, після чого на депозитний рахунок відділу надійшли кошти, які покрили всю суму боргу – 310,6 тис грн

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 870 млн грн аліментних платежів. З них 163,8 млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень.