19-08-200400:00

Органи юстиції Одещини та Миколаївщини найближчим часом будуть реформовані

Хід реформування територіальних органів юстиції Одеської та Миколаївської області вивчатиме Міністр юстиції України Олександр Лавринович протягом трьоденної робочої поїздки до регіонів, яка розпочалася сьогодні, 19 серпня.

Сьогодні, 19 серпня, Міністр юстиції прибуде на Миколаївщину, де шляхом об‘єднання планується ліквідувати 6 районних та міських управлінь юстиції в містах Вознесенську, Очакові та Первомайську. Замість ліквідованих, в цих містах будуть утворені три міськрайонні управління.

Одеську область Міністр юстиції відвідає 21 серпня для ознайомлення з ходом ліквідації 6 районних та міських управлінь юстиції у містах Білгород-Дністровський, Ізмаїл та Котовськ. В цих містах планується утворення 3-х міськрайонних управлінь юстиції.

В ході поїздки, Олександр Лавринович ознайомиться зі структурами, штатними розписами, фондами оплати праці працівників новоутворених управлінь юстиції.

Олександр Ларвинович повідомив, що процес реформування на сьогодні відбувається по всій Україні, і знаходить на різній стадії, в залежності від готовності та потреб територіальних управлінь юстиції в об‘єднанні.

Як повідомлялося, на початку липня постановою Кабінету Міністрів України було затверджено нову структуру управлінь юстиції, відповідно до якої Мін'юсту України дозволено об'єднувати районні у містах управління юстиції (окрім міст Києва та Севастополя) у єдині міжрайонні управління, а районні та міські (міст обласного значення) управління – у міськрайонні управління юстиції. Передбачається, що таким чином буде посилено кадровий потенціал територіальних органів юстиції. Крім того, планується збільшити фінансові можливості управлінь за рахунок об'єднання управлінсько-господарських коштів та інфраструктури.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua