16-06-200600:00

Органи юстиції Закарпаття надають методичну правову допомогу новообраним керівникам місцевих рад

Закарпатське обласне управління юстиції провело низку семінарських занять для новообраних голів та секретарів виконавчих комітетів сільських і селищних рад. Фахівці відділів реєстрації актів цивільного стану, нотаріату та контролю за наданням правничих послуг облуправління роз'яснили слухачам семінарів питання реєстрації актів цивільного стану та поділилися з ними досвідом щодо практики застосування Сімейного та Цивільного кодексів України.

Начальник обласного управління юстиції Олександр Черепаня повідомив прес-службі, що для чіткого дотримання вимог законодавства новообраними посадовими особами на місцях фахівці облуправління підготували методичні матеріали. Зокрема, фахівці облуправління розробили методичні посібники з дотримання правил реєстрації актів цивільного стану та заповнення бланків актових записів цивільного стану, що видаються на підставі вчинених актових записів у державних органах реєстрації актів цивільного стану. Також вони розробили методичку з дотримання вимог інструкції обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, що видаються державними органами реєстрації актів цивільного стану.

Фахівці відділу нотаріату та контролю за наданням правничих послуг облуправління узагальнили свій досвід та надали поради колегам у методичному посібнику з питань посвідчення посадовими особами сільських та селищних рад заповітів та доручень. Ділилися досвідом і завідувачі державних нотаріальних контор області, які розробили взірці документів та посвідчувальних написів на документах, прирівняних до нотаріально посвідчених.

Олександр Черепаня підкреслив, що органи юстиції Закарпаття постійно надають методичну правову допомогу новообраним головам та секретарям місцевих рад, що позитивно позначиться на їх роботі.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: press@minjust.gov.ua