22-03-201714:26

Павло Мороз взяв участь у міжнародному форумі «Ukrainian Investment Roadshow»

Павло Мороз виступив на Ukrainian Investment Roadshow. Головна ціль заходу – інформування бізнес-спільноти про ті позитивні процеси, що наразі відбуваються в Україні, обговорення досягнень, викликів та проблем у сфері інвестування, бізнес-клімату та економічного розвитку України в цілому. На форумі були окреслені й представлені для потенційних інвесторів ключові  досягнення українського уряду за останній період.

«Що важливо для бізнесмена при прийнятті рішення про інвестування коштів у ту чи іншу країну? Питання № 1, що поставить собі кожен підприємець – чи будуть його капіталовкладення надійно захищеними правовою та справедливою державою. Тому Мін’юст робить усе залежне від нашого відомства для забезпечення надійного захисту прав власності громадян та іноземців», - зазначив заступник Міністра юстиції.

У своєму виступі Павло Мороз презентував ключові досягнення у сфері державної реєстрації, що покликані сприяти покращенню рівня інвестиційної привабливості України, а саме:

  • Демонополізували сфери реєстрації нерухомості та бізнесу

• Збільшили кількість суб’єктів, що надають вищезазначені послуги, у 5 разів

• Забезпечили якісне функціонування інституту, що відміняє незаконні реєстраційні дії в адміністративному порядку (Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації)

• Ініціювали співпрацю з Національною поліцією, адже боротьба з рейдерством – безпосередня відповідальність правоохоронців

• Посприяли розробці Антирейдерського закону, 30 новел якого наразі доводять ефективність та мінімізують рівень незаконних захоплень майна!

• Впровадили контроль та моніторинг за діями державних реєстраторів і нотаріусів, що здійснюють функції державних реєстраторів

Завершуючи, Павло Мороз наголосив, що незважаючи на результати, ми маємо над чим працювати та не зупиняємося на досягнутому.

«Переконаний, наразі ми створили умови, необхідні для залучення іноземних інвестицій. Це дозволить покращити економічний розвиток та добробут кожного пересічного українця відповідно», - підсумував Павло Мороз.