04-03-201909:37

Павло Петренко: держава має захищати традиційні сімейні цінності

Одним з ключових обов’язків всіх гілок влади є захист традиційних сімейних цінностей. Таку заяву сьогодні під час виступу на 4-му щорічному Всеукраїнському форумі сім’ї зробив Міністр юстиції Павло Петренко.

На його переконання, питання захисту сім’ї і дітей – це питання національного масштабу, оскільки держава, яка не дбає про родинні цінності, не має майбутнього.

«Основами української нації є сім’я і духовність. На жаль, останні 25 років держава не приділяла цим питанням належної уваги. Зараз обов’язок Уряду, Парламенту і Президента – повертати традиційні сімейні цінності і захищати їх», - наголосив очільник Мін’юсту.

Він поінформував присутніх, що нині близько 3 мільйонів українських дітей живуть в неповних сім’ях. 550 тисяч з них є фактично жертвами економічного насилля з боку одного з батьків, який забув про цих дітей.

«Більше того, під час реєстрації  новонароджених дітей у 20 відсотках випадків матері не вказують батьків. Фактично кожна п’ята дитина в країні – без батька», - додав Міністр юстиції.

Він також подякував Всеукраїнській раді церков за співпрацю, в рамках якої вдалося продемонструвати успішний приклад, коли церква і держава об’єднаними зусиллями захистили сотні тисяч українських дітей.

«Спільно ми започаткували великий національний проект #ЧужихДітейНеБуває, в рамках якого прийнято низку законів. Завдяки нормам цих законів 550 тисяч дітей, які потерпали від несплати аліментів, отримали 4,6 млрд грн заборгованих коштів. Ми змогли похитнути стіну байдужості, яка нав’язувалася українському суспільству багато років», - резюмував Павло Петренко.

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/ministr-yustitsii-pavlo-petrenko-vzyav-uchast-u-vseukrainskomu-forumi-simi-kiiv-01-bereznya-2019-roku