21-11-201712:00

Павло Петренко перебуває з робочим візитом в КНР

Україна високо цінує позицію Китайської народної республіки щодо дотримання принципів невтручання у внутрішні справи України, повагу до територіальної цілісності, незалежності та суверенітету нашої держави. Про це Міністр юстиції Павло Петренко зазначив під час зустрічі з Керівником політико-правової комісії ЦК КПК, членом Держради (уряду) КНР Го Шенкунєм в рамках свого робочого візиту до КНР.

 «Ми розраховуємо на підтримку з боку дружнього Китаю на міжнародній арені. Ми повністю відкриті для економічного співробітництва та запрошуємо китайських інвесторів до більш ретельного аналізу інвестиційних можливостей України, особливо - напередодні великої приватизації, яку Уряд планує оперативно реалізувати після прийняття необхідного пакету законів в ВР вже найближчим часом», - зазначив Міністр юстиції.

Окремо проговорили поточний статус з питань захисту прав власності та інвестицій в Україні, що є принциповими для прийняття рішення під час вкладання коштів в економіку країни з боку міжнародних інвесторів.

Павло Петренко розповів про зміни, які нині запроваджуються в Україні. Зокрема, учасники зустрічі звернули увагу на те, що процес відкриття державних реєстрів та реалізація антикорупційних ініціатив є одним з ключових стратегічних пріоритетів для українського Уряду.

 «Мін'юст відкрив реєстри власності та бізнесу. Ми першими серед європейських країн на законодавчому рівні закріпили обов’язок юридичних осіб вказувати своїх реальних власників. Прозорість і відкритість є ефективними засобами боротьби з корупцією та покращення бізнес-клімату в державі. Такий підхід позитивно позначається на обсягах інвестицій в нашу економіку», - сказав Павло Петренко.