11-04-201814:13

Павло Петренко: Уряд повернув державі харківський стадіон «Металіст»

У ході сьогоднішнього засідання Кабінет міністрів прийняв рішення щодо передачі у державну власність – в управління Харківської обласної державної адміністрації – цілісного майнового комплексу стадіону «Металіст». Про це під час прес-конференції в Кабміні повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Дякую Генеральному прокурору Юрію Луценку за реалізацію ініціатив щодо поновлення справедливості в країні та повернення корупційних активів на користь держави й українського народу», - зазначив очільник Мін’юсту.

Він нагадав, що у жовтні минулого року Соснівським районним судом м. Черкаси було ухвалене рішення про спецконфіскацію майнових прав футбольного клубу «Металіст», який належав олігарху Сергію Курченку.

Він наголосив, що органи прокуратури активно застосовують нові норми законодавства, які стосуються спецконфіскації. Зокрема, минулого року Генпрокуратура провела спецконфіскацію понад 1,5 млрд дол., які були вкрадені оточенням Януковича.

«Міністерство юстиції й надалі співпрацюватиме з Генеральною прокуратурою у сфері виконання такого роду рішень», - резюмував Павло Петренко.