04-01-201914:19

Павло Петренко увійшов до ТОП-3 відповідальних Міністрів

Міністр юстиції України Павло Петренко посів друге місце у рейтингу відповідальності членів Кабінету Міністрів України за кількістю і якістю даних та виконаних обіцянок на основі достовірних фактів. Про це свідчать результати рейтингу, опублікованого аналітичним порталом «Слово і діло».

Серед виконаних обіцянок експерти порталу відмічають реалізацію заходів у сфері безоплатної правової допомоги, зокрема, відкриття правових клубів та спрощення доступу до  інформації про систему безоплатної правової допомоги українцям з вадами зору. Також були реалізовані ініціативи у  межах кампанії #ЧужихДітейНеБуває – запущено реєстр неплатників аліментів та ініціативу «Сімейні радники», презентовано законопроекти, спрямовані на захист прав дітей та посилення відповідальності неплатників аліментів, які було підтримано Верховною Радою України. Крім того, реалізовані обіцяні заходи у сфері реформування реєстраційної служби та пенітенціарної системи України, подані позови проти РФ в Міжнародний суд ООН, запущено сервіс Mobile ID тощо.

Крім того, 29% обіцянок, які давав Міністр юстиції, ще знаходяться в процесі виконання. Частина з них, згідно з планом, має бути виконана в 2019 році.

Таким чином, рейтинг «Слова і Діла»  підтверджує, що діяльність команди Мін’юсту є ефективною, а результати реформ у сфері юстиції очевидні.

Довідково: «Слово і Діло» — аналітичний портал, ключовим аспектом роботи якого є висвітлення інформації щодо обіцянок і стану їх виконання провідними українськими політиками та чиновниками.

Головна мета проекту  – дотримання принципу транспарентності (відкритості) влади та підзвітність політиків і посадових осіб органів державного управління звичайним громадянам. Все це дає змогу звичайним громадянам на основі перевірених фактів та реальних результатів формувати власну думку стосовно ефективності та відповідальності конкретних представників української влади та політикуму.