14-06-201920:34

Павло Петренко відкрив 30-й «OpenSpacе» у Коломиї

Міністр юстиції Павло Петренко в ході робочого візиту до Івано-Франківської області відкрив 30-й офіс «OpenSpacе» у Коломиї. Тут українці в зручних та комфортних умовах без черг та зайвої бюрократії зможуть отримати послуги у сфері реєстрації актів цивільного стану європейського зразка.

«Міністерство юстиції та вся команда Уряду Володимира Гройсмана поставили перед собою амбітне завдання забезпечити українців зручними та сучасними державними послугами без зайвої бюрократії, черг і необхідності бігати по безлічі кабінетів чиновників. Протягом останніх 2-х років ми відкриваємо по всій країні комфортні офіси «OpenSpacе», де громадяни можуть отримати послуги у сфері реєстрації актів цивільного стану», - наголосив очільник Мін’юсту.

Він поінформував присутніх, що нині такі «OpenSpacе» уже працюють у 28 містах країни. Коломийський офіс став 30-м.

«Лише минулого року ми відкрили 25 центрів з надання послуг у сфері ДРАЦС нового формату. Цьогоріч плануємо відкрити вдвічі більше – 50 таких офісів. Відкриття офісу сьогодні, який ми запустили в роботу з народним депутатом Андрієм Іванчуком, є ювілейним. Тому сьогодні я анонсую, що на його базі вже зовсім скоро запрацює сервіс Мін’юсту «Шлюб за добу», - додав Міністр юстиції.

За його словами, тут місцеві мешканці та гості міста зможуть провести державну реєстрацію народження дитини, подати заяву про державну реєстрацію шлюбу чи його розірвання, змінити ім’я, повторно отримати документи та витяги з відповідного реєстру – загалом 14 найбільш популярних серед українців сервісів.

В рамках візиту на Франківщину Павло Петренко зустрівся з воїнами російсько-української війни, яким вручив пам’ятки з інформацією про їхні права і гарантії соціального захисту та пільги, надані державою.

«Пам’ятки містять інформацію, якої часто не вистачає нашим захисникам, щоб після повернення з фронту захистити свої права. Ми, як представники держави, маємо зробити усе можливе, щоб ці люди, які ціною власного здоров’я і життя відстоювали кордони України, були захищеними і впевненими у завтрашньому дні. Без цих героїв не було б миру в більшості регіонів нашої держави», - заявив Міністр юстиції.

Пам’ятка розроблена громадською організацією «Юридична сотня» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України, Державною службою у справах ветеранів війни та учасниками антитерористичної операції, Міністерством оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Вже традиційно під час робочих візитів у регіони Павло Петренко зустрівся з майбутніми колегами – студентами Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/pavlo-petrenko-vidkriv-30-y-ofis-openspace-u-kolomii-14-chervnya-2019-roku