22-03-201810:27

Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Структурою ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав можливостей жінок та Міністерством юстиції України

«Підписання Меморандуму – знаменна подія, яка має дуже важливе значення для розвитку України як повноцінної держави та сприятиме подальшій інтеграції в міжнародне співтовариство. Надання ґендерної рівності примножує потенціал країни», – заявив заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов.

«Щиро зацікавлений у тому, щоб Україна і в подальшому сповідувала рівні принципи підходу до людини, як до особистості, а не за статевою ознакою. Тому цей меморандум є частиною фундаменту, на якому ми будемо будувати спільні програми розвитку», – підкреслив Денис Чернишов.

Заступник Міністра юстиції України подякував Уряду Швеції та офісу ООН-Жінки за міжнародний досвід, підтримку та початок плідної співпраці. Зі свого боку Анастасія Дівінська, голова офісу ООН-Жінки, зауважила, що правосуддя є ключовим фактором для забезпечення рівноправної участі жінок і чоловіків у життєдіяльності українського суспільства.

«Підписання цього Меморандуму є свідченням однакових поглядів Міністерства юстиції України та офісу ООН-Жінки. Наше співробітництво націлене на ефективне виконання законів, викорінення дискримінації з діючого законодавства, а також запобігання дискримінації у системі правосуддя в цілому», - наголосила Анастасія Дівінська.

В свою чергу керівник національних програм Посольства Швеції в Україні Ольга Сєдова відзначила, що Україна входить до складу 12 країн світу, які увійшли до Національного плану Уряду Швеції «Жінки, мир, безпека», а також звернула увагу, що наразі Швеція підтримує в Україні низку проектів у сфері ґендерної рівності.

«У рамках чинної програми ми готові надати необхідну допомогу у цьому напрямку», – додала Ольга Сєдова, висловивши сподівання на подальшу співпрацю.

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/pidpisannya-memorandumu-pro-vzaemorozuminnya-mij-ctrukturoyu-organizatsii-oon-z-pitan-%D2%91endernoi-rivnosti-ta-rozshirennya-prav-i-mojlivostey-jinok-ta-ministerstvom-yustitsii-ukraini-kiiv-21-bereznya-2018-roku